Гістологічні дослідження

Гистологическое исследование применяется для постановки диагноза, определения дальнейшего лечения, а также в диагностике злокачественных опухолей. Цель исследования – поиск отклонений в строениях тканей, выявление злокачественных клеток. Гистологический метод исследования имеет высокую точность благодаря тому, что ткани пораженного органа изучаются под микроскопом.

докладніше
Імуноферментні дослідження (ІФА)

Імуноферментний аналіз (ІФА) – це метод лабораторної діагностики, який дозволяє виявляти ферменти, віруси, фрагменти бактерій та інші компоненти біологічних рідин.

докладніше
Тестування на COVID-19 на дому або в офісі

Для удобства пациентов Медицинский Центр Здоровья предлагает сдать ПЦР-тестирование на COVID-19 дома или в офисе.

докладніше
Тестування на COVID-19

У власній верифікованій лабораторії Медичного Центру Здоров’я проводиться тестування на COVID-19 методом ПЛР та ІФА.

докладніше
Гормональна панель

Гормональна панель – це перелік лабораторних досліджень, які дозволяють визначити стан репродуктивної системи, функції щитовидної залози, гіпофіза, надниркових залоз, вуглеводного обміну, кісткової системи. Аналіз дозволяє визначити тактику подальшого обстеження і лікування.

докладніше
Панель бактеріологічних досліджень

Дослідження, призначене для визначення бактерій і вивчення їх властивостей з метою постановки мікробіологічного діагнозу.

докладніше
Панель біохімічних досліджень

Біохімічні дослідження – великий розділ лабораторних досліджень, що включає визначення вмісту різних органічних і неорганічних речовин, що утворюються в результаті біохімічних реакцій, а також вимір активності ферментів в сироватці, плазмі, крові, сечі, лікворі та інших біологічних рідинах. Біохімічні аналізи відображають функціональний стан різних органів і систем, дають уявлення про стан обміну речовин.

докладніше
Панель імунології

Це метод лабораторного дослідження, що дозволяє оцінити стан загального імунітету, його напруженість – тобто наскільки захисна система організму задіяна в момент аналізу, визначити кількість і функцію імунних клітин крові, присутність в ній антитіл.

докладніше
Онкологічна панель

Онкомаркери – специфічні речовини, продукти життєдіяльності пухлини або речовини, які продукують нормальні тканини у відповідь на інвазію ракових клітин, які виявляються в крові і / або сечі хворих на рак і деякими іншими захворюваннями, не пов’язаними з онкологією.

докладніше
Аутоімунні захворювання

Це захворювання пов’язані з порушенням функціонування імунної системи людини, яка починає сприймати власні тканини, як чужорідні, і пошкоджувати їх.

докладніше
Інфекційна панель

Група захворювань, що викликаються проникненням в організм патогенних (хвороботворних) мікроорганізмів, вірусів і пріонів.

докладніше
Виїзд додому та в офіс

Для зручності пацієнтів Медичний Центр Здоров’я розробив програму надання послуг на дому або в офісі. При необхідності Ви можете викликати додому або в офіс медсестру і здати аналізи. Послуга проводиться дітям від 4-х років.

докладніше
Панель цитологічних досліджень

Це оцінка характеристик морфологічної структури клітинних елементів в цитологічному препараті (мазку) з метою встановлення діагнозу доброякісної або злоякісної пухлини і непухлинних уражень.

докладніше
Аналіз крові

Один з видів лабораторних аналізів, результати яких надають інформацію про характер, особливості та ряді фізико-хімічних властивостей. Об’єктом дослідження може виступати: кров, кал, сеча, еякулят, а також мазки і зіскрібки.

докладніше
Панель загальноклінічних досліджень

Один з видів лабораторних аналізів, результати яких надають інформацію про характер, особливості та ряді фізико-хімічних властивостей. Об’єктом дослідження може виступати: кров, кал, сеча, сперма.

докладніше

Лабораторія МЦ Здоров'я - надійні і точні результати аналізів в Харкові

Лабораторія Медичного Центру Здоров’я є однією з найнадійніших лабораторій Харкова. Висока кваліфікація всіх наших співробітників в комплексі з високотехнологічним сучасним обладнанням надає можливість всім бажаючим здати аналізи в Харкові швидко і отримати точний результат.
Процес проведення аналізів в МЦ Здоров’я повністю автоматизований, що гарантує високу точність результатів і зводить до мінімуму можливість помилки.

Навіщо здавати аналіз крові?
За допомогою лабораторних аналізів можна отримати максимально повну інформацію про здоров’я людини. Існує величезна кількість захворювань, які можуть протікати без найменших симптомів, ніяк не проявляючи себе на протязі декількох років. Щоб вчасно діагностувати захворювання і своєчасно розпочати лікування, необхідно регулярно здавати аналіз крові, навіть якщо нічого не турбує.

Що таке загальний аналіз крові?
Якщо ви хоч раз здавали аналізи в Харкові, то напевно знаєте, що загальний аналіз крові – це найбільш поширений вид аналізів. Клінічний аналіз крові застосовується як для виявлення патології, так і для відстеження результатів лікування. Загальний аналіз крові відстежує такі показники, як ШОЕ (швидкість осідання еритроцитів), гемоглобін, кількість лейкоцитів, еритроцитів і ін.

Навіщо потрібен біохімічний аналіз крові?
Аналіз крові на біохімію допомагає лікарям виявити проблему в функціонуванні окремих органів і систем. За допомогою біохімічного аналізу можна визначити чи достатньо організм отримує мікроелементів, визначити рівень глюкози і холестерину в крові.

Крім перерахованих вище аналізів, в лабораторії МЦ Здоров’я проводяться інші види аналізів, необхідні для діагностики захворювання і для моніторингу терапії. У нас ви можете зробити:
• аналізи на гормони щитовидної залози,
• аналіз на гормони репродуктивної системи,
• аналіз на онкомаркери,
• цитологічний аналіз,
• ПЛР-діагностику,
• алерготести,
• імунограму,
• тест на коронавірус Covid-19.

У лабораторії МЦ Здоров’я налічується понад 20 пунктів забору біоматеріалу, щоб ви могли здати аналізи в Харкові недорого в зручному для вас місці.