Назаренко Єлізавета Олександрівна
Назаренко
Єлізавета Олександрівна

Лікар-інфекціоніст. Стаж роботи – 9 років

Сохань Антон Васильович (тільки on-line)
Сохань
Антон Васильович (тільки on-line)

Лікар інфекціоніст вищої кваліфікаційної категорії, професор, доктор медичних наук, фахівець з лікування інфекційних захворювань (в тому числі паразитарних інвазій)
ПРАЦЮЄ ТІЛЬКИ ОНЛАЙН!

Прайс
Консультація інфекціоніста
Консультація лiкаря iнфекціоніста
500 грн
Експрес тест для визначення антигена до вірусу Covid 19 матеріал з носоглотки
180 грн
Експрес тест на COVID 19 на основі IgG IgM цільна кров сироватка плазма
800 грн
Консультація лікаря з приводу COVID 19
850 грн
Виклик лікаря iнфекціоніста додому огляд консультація до 1 години з урахуванням транспортних витрат
2000 грн
Чому до лікаря-інфекціоніста записуються в Медичний центр здоров'я?

Якщо потрібно записатися на прийом до інфекціоніста в Харкові, пацієнти завжди обирають якісне лікування й індивідуальний підхід. Саме тому вони без зайвих роздумів йдуть на консультацію до Медичного центру здоров’я. Потрібно пройти обстеження? Це до нас! Сумніваєтесь в постановці діагнозу? Спеціаліст центру здійснить огляд, збере додаткову інформацію та озвучить свої висновки. Очікуєте отримати вірну тактику для успішного лікування? Ми надамо її.

В Медичному центрі здоров’я в Харкові працюють кваліфіковані інфекціоністи, які надають свої послуги за доступною ціною та відповідно до вимог міжнародних стандартів. Більш того, в нашому закладі ви можете пройти всебічне обстеження. Наявність високоточного обладнання дозволяє зробити всі аналізи та здійснити процедури не полишаючи клініки. Ми цінуємо ваш час і, можемо записати на прийом на будь-яку зручну дату.

Доброзичливий і дбайливий лікар розповість пацієнтові всю потрібну інформацію стосовно клінічної картини та підбере методику лікування. Ви не заплутаєтесь в масі дивних термінів, інфекціоніст надасть пояснення цілком зрозумілою мовою. Маєте питання? Задайте їх фахівцеві, щоб отримати свої відповіді.

Діагностика інфекційних захворювань та прийом інфекціоніста у Харкові

Здійснивши візит до інфекціоніста, пацієнт дізнається про актуальні методи не лабораторної діагностики – рентген, УЗД, електрокардіографію. Їх вартість є цілком доступною, як і ціна аналізів та досліджень, до яких відносяться:

 • ПЛР-діагностика;
 • імуноферментний аналіз крові;
 • серологічна діагностика;
 • аналіз крові на біохімію;
 • мазок і посів на флору.

У більшості випадків лікування проводиться різними способами. Може знадобитися як призначення антибіотиків, так і екстрена вакцинація, в залежності тяжкості захворювання. Лікар-інфекціоніст у Харкові – це фахівець, який володіє найглибшими знаннями в сфері інфектології, епідеміології й діагностики. У даній спеціальності необхідно безперервно підвищувати рівень знань і мати хорошу психічну організацію. Діяльність інфекціоніста супроводжується високою небезпекою, тож фахівець активно використовує засоби індивідуального захисту та антисептики. Захворювання, якими займається лікар, виникають через вплив хвороботворних бактерій, що потрапляють до організму. Фахівець ретельно досліджує специфіку появи хвороб, механізми їх формування, а також прояви. Його консультація є цінною, методика лікування – ефективною.
Підготовка до прийому лікаря-інфекціоніста є вкрай простою. Варто тільки виключити вживання спиртного та паління, не приймати ліки. Якщо ж приймали певний препарат, повідомте про це лікаря. Під час консультації та після обстеження (в разі необхідності) спеціаліст за короткий період допоможе виявити й ліквідувати захворювання, тим самим мінімізувавши шкоду вашому життю і здоров’ю.

Популярні запитання
Хто такий лікар-інфекціоніст?

Інфекціоніст – це лікар, який займається діагностикою та лікуванням захворювань, причиною яких є бактерії, віруси, хламідії, гриби, гельмінти. Його цікавить геть усе – від особливостей виникнення інфекційного захворювання та його клінічних проявів, до механізмів розвитку. В роботі він спирається на здобутки мікробіології та епідеміології.

Мікроорганізми, потрапляючи до організму людини, провокують захворювання дихальних шляхів і шкіри, викликають кишкові та інші інфекції. Інфекціоніст у Харкові їх успішно діагностує та дає рекомендації щодо подальшого лікування й методів профілактики. Спектр його діяльності надзвичайно широкий.

Коли необхідно пройти обстеження інфекціоніста у Медичному центрі здоров'я?

До інфекціоніста в Харкові слід звернутися:

 • якщо спостерігається незрозуміла тривала лихоманка, до якої приєдналися діарея, блювання, висипання;
 • якщо погано почуваєтеся і пов’язуєте це з укусом комахи (комара, кліща) або тварини;
 • якщо погано почуваєтеся та пов’язуєте це із вживанням забрудненої води або погано (неправильно) оброблених продуктів.
Як проходить прийом інфекціоніста в Медичному центрі здоров'я?

Для початку лікар знайомиться з пацієнтом і вислуховує його скарги. Він збирає інформацію про те, як почалося захворювання та, якими були особливості його протікання. Які обстеження здійснювалися раніше? Чи проводилося лікування? Не менш важливою буде інформація і про присутність фонових захворювань і спосіб життя пацієнта.

Ретельний огляд дозволить проаналізувати наявні симптоми. Оглядаються нігті, шкіра та волосся, здійснюється пальпація органів черевної порожнини й лімфовузлів. За потреби, назначається додаткове обстеження. Лише після цього лікар ставить діагноз. Він розказує клієнтові, чому виникла хвороба та як її вилікувати.

Як записатися на прийом до інфекціоніста?

Існує декілька варіантів. Якщо пацієнт зайшов на сайт, то просто заповнить спеціальну форму. Якщо він тільки залишив кабінет спеціаліста – підійде до працівника ресепшн. Можна також записати один із контактних номерів, щоб зателефонувати до Медичного центру в Харкові у разі виникнення потреби:

В будь-якому разі вам нададуть всю актуальну інформацію стосовно особливостей роботи установи та годин прийому спеціалістів. Запишіться до лікаря в Харкові у зручний для себе час, щоб отримати кваліфіковану допомогу. Гарантуємо якісне обслуговування та конкурентоздатні ціни.

Відгуки та запитання

Написать отзыв или задать вопрос

Написать отзыв или задать вопрос

Поки що немає відгуків

Написать отзыв или задать вопрос

Консультація інфекціоніста в Харкові

Інфекційні хвороби вважаються найдавнішими. Вони регулярно згадуються протягом усього життя людства. І до цього дня виникають спалахи епідемій різного роду – навіть “забуті” захворювання знову дають про себе знати. Кожному з нас важливо захистити себе, своїх близьких і оточуючих людей від ризиків інфікування подібними хворобами.

Симптоми інфекційних захворювань:

 • порушення роботи шлунково-кишкового тракту;
 • різні висипання на шкірі (пустули, пухирі, плями або підшкірні вузли, папули);
 • порушення сну, безсоння;
 • ломота в м’язах;
 • інтоксикація, нудота, блювота, жовтяниця.

Необхідно знати, що тривале і значне погіршення здоров’я – пряма дорога до лікаря-інфекціоніста в Харкові. Не слід зволікати, а варто звернутися до нього, щоб дізнатися першопричину захворювання і вчасно розпочати лікування. Таким чином ви зможете допомогти собі й убезпечити своїх рідних. Вартість обстеження є цілком доступною.

Якщо не розглядати випадки захворювання на грип та ГРВІ, від інфекційних захворювань в нашій країні страждають від 0,5 млн до 1 млн осіб (дорослих і дітей) щорічно. До інфекційних захворювань відносять:

 • сальмонельоз та кір;
 • гепатит і кашлюк;
 • сибірську виразку й холеру;
 • поразку нервової системи вірусного характеру та грип;
 • сказ, виразку й скарлатину.

Захворювання інфекційного характеру несуть пряму загрозу не лише здоров’ю, а й життю людини. Бажання пацієнтів (що підозрюють в себе наявність інфекційного захворювання) записатися на прийом до інфекціоніста є цілком зрозумілими. Клієнтів Медичного центру здоров’я в Харкові найчастіше цікавлять, які заходи профілактики інфекцій можна застосовувати; як вилікувати хворобу; які аналізи та додаткові обстеження необхідно здати для постановки точного діагнозу. Що ж, профілактика – дійсно була і є одним з найважливіших методів захисту від інфекційних захворювань. Мова йде про підвищення імунітету, збільшення опірності до різних типів інфекцій, а також зведення до мінімуму контактів із зараженими людьми.

Є питання? Залиште ваші контакти і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.