Анализ крови
Анализ крови
Клинический анализ крови (развернутый анализ крови) — врачебный анализ, позволяющий оценить содержание гемоглобина в системе красной крови, количество эритроцитов, цветовой показатель, количество лейкоцитов, тромбоцитов. Клинический анализ крови позволяет рассмотреть лейкограмму и скорость оседания эритроцитов (СОЭ). В лаборатории «Медицинского Центра Здоровья» проводится более 500 видов анализов. Благодаря использованию вакуумной системы при заборе крови, наличию уникального оборудования и высокому внутреннему контролю качества исследований, мы гарантируем самый точный диагностический результат в Харькове.
Стоимость   послуги*

Якщо помітили невідповідність цін на послуги - повідомте нам: nazzdorovie@ukr.net

Клінічний аналіз крові:

– кров для клінічного аналізу слід брати натщесерце (після приблизно 12 год голодування, утримання від прийому алкоголю і куріння), бажано в ранковий час, при мінімальній фізичної активності безпосередньо перед взяттям (протягом 20-30 хвилин). У разі прийому препаратів, оповістити про це лабораторію. Для повторних аналізів кров необхідно брати в одних і тих же умовах.

Аналіз крові – Харків не виняток в даній статистиці – найпоширеніша діагностична процедура в сучасній медицині. Пацієнту перед початком лікування або для профілактичної діагностики найчастіше необхідно здати аналізи, на підставі яких лікар зможе оцінити загальний стан здоров’я, виявити певні захворювання і можливі порушення в роботі організму.

Аналіз крові в Харкові можна здати в різних медичних установах, але, на жаль, технічна оснащеність і діагностичні можливості лабораторій Харкова різняться. Практично кожен медичний центр Харкова обіцяє якість, зручність і прийнятні ціни. Однак проблема вибору залишається, адже від точності результатів аналізу крові може залежати Ваше здоров’я.

Розгорнутий аналіз крові (Харків славиться сильною медичною школою, в тому числі і розробками в діагностичної області) завжди призначається в ході комплексної перевірки стану здоров’я або для виявлення конкретних захворювань.

Якщо Вам необхідний надійний і безпечний аналіз крові на лімфоцити (Харків – місто з досить високим рівнем захворювань) рекомендуємо звернутися в «Медичний Центр Здоров’я». Ми проводимо аналіз крові клінічний і біохімічний, аналіз крові на гормони, алергени, онкомаркери і інші показники, здійснюємо діагностику інфекційних захворювань – завжди точно, швидко і безпечно зробимо потрібний Вам аналіз крові в Харкові і Харківській області. До того ж технічна оснащеність нашої лабораторії дозволяє доставити результати досліджень в інше місто, ЦРЛ, районні поліклініки, які співпрацюють з центром, протягом декількох секунд по Інтернет.

У «Медичному Центрі Здоров’я» взяття крові проводиться за допомогою сучасної вакуумної системи. Даний метод виключає можливість обсіменіння матеріалу сторонніми мікроорганізмами, зберігаючи цілісність крові і її показників. Кожному зразку біоматеріалу присвоюється унікальний штрих-код. Крім того, використовується прогресивна комп’ютеризована система внутрішнього контролю якості досліджень, з точністю результату 99%, на відміну від ручної постановки аналізу, що дає до 10% похибки. «Медичний Центр Здоров’я» працює тільки з надійними реактивами провідних світових виробників. Все це дозволяє виключити можливі помилки в процесі лабораторної діагностики та видавати найточніший результат аналізу крові в Харкові.