Кравчик Оксана Миколаївна
Кравчик
Оксана Миколаївна

Лікар терапевт вищої кваліфікаційної категорії

Копилова Юлія Олександрівна
Копилова
Юлія Олександрівна

Лікар-терапевт, кардіолог

Золотарьова Оксана Миколаївна
Золотарьова
Оксана Миколаївна

Лікар терапевт, сімейний лікар, лікар ультразвукової діагностики

Литовченко Ганна Юріївна
Литовченко
Ганна Юріївна

Головний лікар, лікар терапевт першої кваліфікаційної категорії, кардіолог / Physician, cardiologist

Прайс
Послуги терапевта
Електрокардіограма
150 грн
Електрокардіограма з розшифровкою
200 грн
Консультація лiкаря терапевта
450 грн
Консультація лiкаря терапевта на виїзді 1 час
600 грн
Добове моніторування артеріального тиску
700 грн
Чому до терапевта записуються в Медичний центр здоров'я?

Консультація терапевта є першим кроком пацієнта на шляху до швидкого одужання і, це дійсно так, адже в Медичному центрі здоров’я, що в Харкові, працюють висококваліфіковані лікарі. Вони гарантують індивідуальний підхід до кожного зі своїх клієнтів та вибір максимально ефективної тактики для лікування.

Послуги в нашій клініці надаються за цілком доступними цінами. Тут ведуть прийом кваліфіковані лікарі, які практикують сучасний та делікатний підхід. Обравши індивідуальний графік для оглядів і обстежень, ви можете розраховувати на отримання зрозумілих пояснень їх результатів.

Обслуговування в приватній клініці надається на вищому рівні та відповідно до міжнародних стандартів. В Медичному центрі здоров’я можна не тільки отримати консультацію терапевта чи інших спеціалістів, а й пройти всі необхідні обстеження із застосуванням інноваційного обладнання. Ми потурбуємося про вас!

Популярні запитання
Хто такий лікар терапевт?

Терапевт – це спеціаліст широкого профілю, який є найбільш популярним у медичні сфері, що легко пояснити, адже терапія передбачає діагностику та лікування захворювань більшості внутрішніх органів і систем:

 • нирок;
 • легенів;
 • печінки;
 • органів шлунково-кишкового тракту;
 • органів сечостатевої системи;
 • серця і судин тощо.

Мова йде про захворювання, які не передбачають хірургічного впливу. Саме консультація у терапевта в Харкові є початком шляху до швидкого одужання. Він оперативно виявить наявні захворювання та підбере ефективне лікування, надасть цінні поради, які допоможуть мінімізувати ризик виникнення ускладнень. За потреби фахівець направить пацієнта на додаткові обстеження чи до вузького спеціаліста. Здійснюйте візит до терапевта у Харкові хоча б раз на рік у профілактичних цілях і, будьте здорові!

Коли необхідно звернутися до терапевта в Медичному центрі здоров'я?

Консультація у терапевта – прояв турботи про власне здоров’я. Фахівець у Харкові використовує сучасні методики, щоб виявити ледь не кожне захворювання на його першопочатковій стадії. Окрім щорічного профілактичного огляду, до терапевта варто звернутися у випадку прояву симптомів, до яких відносять:

 • часті й сильні головні болі;
 • втому та слабкість з самого ранку, постійну відсутність апетиту й апатію;
 • біль у будь-якій частині тіла;
 • нежить, кашель, першіння в горлі, нудоту;
 • температуру тіла, що вища за 370С та її різкі стрибки;
 • стрибки тиску, оніміння кінцівок, швидкий набір чи зниження ваги;
 • нудоту та блювання.

Якщо подібні ознаки виникли за незрозумілих причин або ж не знаєте, послуги якого лікаря будуть найбільш доцільні в конкретній ситуації, запишіться на консультацію до терапевта. Фахівець із Харкова здійснить огляд та, за потреби, направить на додаткове обстеження, що може передбачати УЗД, КТ чи інші процедури, а також проведення аналізів. Лікар надає послуги оперативно й за доступною ціною.

Як відбувається прийом терапевта в Медичному центрі здоров'я?

Традиційно, на початку консультації терапевт цікавиться проблемою, яка привела до нього конкретного клієнта. Він вислуховує скарги та задає уточнюючі питання. Лікар збирає інформацію про початок та особливості перебігу наявного захворювання. Якщо ви раніше проходили обстеження чи лікування, маєте фонові або спадкові захворювання – розкажіть про це.

Терапевт у Харкові здійснює візуальний огляд пацієнта. За потреби, він вимірює тиск, пульс і температуру. В залежності від симптомів, може використати для обстеження стетоскоп або простукати порожнини. Якщо є сенс у лабораторних дослідженнях чи інструментальній діагностиці, пацієнт обов’язково отримає направлення.

Здобуті результати допоможуть поставити правильний діагноз та підібрати схему для ефективного лікування. Візит до фахівця дозволить вам дізнатися про причини виникнення захворювання та прогнози стосовно його подальшого розвитку. Разом з тим, на консультації кожен отримає ефективні поради стосовно вирішення наявних проблем.

Як записатися на прийом до терапевта?

Щоб отримати консультацію терапевта у Харкові за доступною ціною, достатньо зателефонувати до кол-центру – 050-140-33-59 чи 067-186-22-25. Можна також заповнити спеціальну форму на сайті чи звернутися до співробітника ресепшн. Будь-який із вищеперерахованих способів дозволяє не тільки обрати зручний час для візиту, а й дізнатися всі подробиці про особливості роботи установи.

Відгуки та запитання

Написать отзыв или задать вопрос

Написать отзыв или задать вопрос

Написать отзыв или задать вопрос

Написать отзыв или задать вопрос

Поки що немає відгуків

Написать отзыв или задать вопрос

Консультація сімейного лікаря-терапевта у Харкові

Нездужаєте, відчуваєте біль чи просто маєте погане самопочуття? Не знаєте з чим пов’язані подібні реакції організму? Вам слід здійснити візит до терапевта у Харкові. Після огляду та бесіди лікар назначить необхідні аналізи й дослідження, або ж направить до вузького спеціаліста, в компетенції якого буде лікування конкретного захворювання.

У Медичному центрі здоров’я кожному пацієнту надається кваліфікована консультація лікаря. Вона необхідна для встановлення точного діагнозу, виявлення причини захворювання і складання лікувально-діагностичного плану. Спеціаліст огляне клієнта й надасть йому відповіді на всі важливі питання. За потреби лікар узагальнить і пояснить результати оглядів своїх колег та обов’язково прийме рішення з приводу вашого подальшого лікування.

Основні завдання, які вирішує терапевт (сімейний лікар):

 1. Діагностика і визначення стану здоров’я на амбулаторному прийомі.
 2. Профілактичний огляд клієнтів.
 3. Лікування й динамічне спостереження за пацієнтами, що страждають такими захворюваннями:
 • хвороби серцево-судинної системи – гіпертонічна хвороба, симптоматичні артеріальні гіпертензії, ішемічна хвороба серця, різні порушення ритму й провідності, кардіоміопатії;
 • застудні та вірусні захворювання, ГРВІ;
 • хвороби органів дихання – бронхіти, пневмонії, бронхіальна астма;
 • хвороби органів травлення – гастрити, виразкова хвороба, захворювання кишечника, печінки, жовчного міхура і жовчовивідних шляхів;
 • хвороби нирок – пієлонефрити, гломерулонефрити, ниркова недостатність;
 • хвороби крові, кровотворних органів та окремі порушення з залученням імунного механізму – анемії, лейкози, геморагічні діатези;
 • хвороби ендокринної системи, розлади харчування й порушення обміну речовин;
 • втома, в тому числі хронічна;
 • захворювання суглобів і хребта.
 1. Направлення на консультації до суміжних фахівців.
 2. Санітарно-гігієнічна освіта, консультації з питань профілактики та формування здорового способу життя.

У разі, коли ситуація вимагає консультації лікаря іншої спеціальності, терапевт у Харкові видає направлення і обов’язково координує весь лікувальний процес. До його компетенції належить ведення медичної карти й оформлення медичних довідок, направлення на госпіталізацію чи додаткові обстеження. Досвідчений лікар розказує пацієнтам про можливі ускладнення та надає рекомендації, які дозволяють зберегти чи покращити стан здоров’я. Він має величезний багаж знань про фізіологію та анатомію і, обов’язково враховує особливості організму конкретного пацієнта.

Є питання? Залиште ваші контакти і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.