Ревва Олена Вячеславівна
Ревва
Олена Вячеславівна

Лікар хірург-онколог, маммолог

Сазонов Максим Євгенович
Сазонов
Максим Євгенович

Лікар-хірург, ендокринолог першої кваліфікаційної категорії, лікар ультразвукової діагностики, кандидат медичних наук

Скрипниченко Костянтин Валерійович
Скрипниченко
Костянтин Валерійович

Лікар хірург вищої кваліфікаційної категорії, лікар-проктолог

Прайс
Послуги лікаря-хірурга
Перев язка
300 грн
Консультація хірурга
450 грн
Лікування гипетрофічного рубця до 1 см
750 грн
Первинна хiрургiчна обробка рани з урахуванням медикаментів
1150 грн
Розтин гнійника 3 ст
1650 грн
Лазерне видалення врослого нігтя з одного боку
1650 грн
Чому до хірурга записуються в Медичний центр здоров'я?

Знайти кваліфікованого лікаря, а особливо хірурга, доволі не легко в наш час, втім, саме такий фахівець, надає послуги в Харкові, в Медичному центрі здоров’я. Маючи необхідний досвід і знання, він проводить обстеження, безпомилково ставить діагноз та надає необхідну допомогу. Скориставшись за потреби високоточним обладнанням, лікар оцінить суть і складність травми й обере тактику для подальшого лікування, здійсніть потрібні маніпуляції.

Хірург із Медичного центру здоров’я – доброзичливий і делікатний. Він гарантує індивідуальний підхід і надає якісні послуги, що відповідають міжнародним стандартам. Запитайте в нього про те, що вас турбує, щоб отримати зрозумілу й розгорнуту відповідь.

Популярні запитання
Хто такий лікар-хірург?

Хірург – лікар, який спеціалізується на лікуванні різних захворювань у вигляді фізичного втручання в організм пацієнта. Він проводить консультацію стосовно хірургічного та консервативного лікування, яке базується на принципах доказової медицини. Це безпечні та ефективні методики.

Хірург у Харкові консультує, здійснює обстеження та надає допомогу на кожному з етапів лікування. Він розшифровує результати досліджень як інструментальних, так і лабораторних, та пояснює їх пацієнту цілком зрозумілою мовою. Послуги хірурга в Харкові доволі обширні. Він може консультувати й оперувати і, звісно, здійснювати післяопераційне лікування. Вартість маніпуляцій варіює.

Коли потрібно звернутися до хірурга у Медичному центрі здоров'я?

Пацієнти планують свій візит до хірурга в Харкові, щоб отримати допомогу й консультацію у разі наявності проблем, до яких відносяться:

 • переломи й кісткові тріщини всіх типів, травми голови та хребта;
 • забиття, розтягнення, вивихи, мікротравми;
 • вроджені патології органів, часом навіть цілих систем – зрощування чи непрохідність органів, недорозвиненість, потворності;
 • пухлини – онкологічні та доброякісні – жировики, міоми та ін;
 • грижі, апендицит;
 • порушення прохідності судин, венозні захворювання;
 • фурункули, виразки, рани, що не гояться, гангрена;
 • будь-які процеси в організмі, які перейшли у форми атрофії, сепсису, перитоніту та потребують негайного хірургічного втручання.
Як відбувається прийом хірурга в Медичному центрі здоров'я?

Під час візиту до Медичного центру здоров’я у Харкові, хірург вислуховує скарги пацієнта і вивчає історію хвороби. Після цього лікар здійснює обстеження – огляд та пальпацію хворих ділянок. В деяких випадках може використовувати діагностичні тести чи направити на додаткові аналізи.

Хірург веде консультацію та надає невідкладну допомогу, вартість якої можна дізнатися з прайсу на нашому сайті. Ціну послуг обов’язково озвучать і в клініці. Здійснити перев’язку, зняти шви, здійснити розтин гнійника – якою б не була проблема, наш фахівець обов’язково її вирішить. Крім цього хірург розповість про причини, які призвели до виникнення побідної ситуації, та розкаже про методи лікування й профілактики, або догляду, якщо мова йде про травму.

Як записатися на прийом до хірурга?

Є декілька простих способів. Якщо ви здійснили візит до одного з фахівців клініки у Харкові, достатньо звернутися до працівника ресепшн, щоб обрати час і дату наступної консультації. В іншому разі, варто зазирнути на сайт і внести дані до спеціальної форми чи зателефонувати на один із контактних номерів:

Дізнатися про графік роботи установи та записати на консультацію до хірурга в Харкові – дуже просто!

Відгуки та запитання

Написать отзыв или задать вопрос

Написать отзыв или задать вопрос

Написать отзыв или задать вопрос

Поки що немає відгуків

Написать отзыв или задать вопрос

Консультація хірурга в Харкові

Хірургія – ледь не найскладніший напрямок в сучасній медицині. Робота хірурга – важка та дуже відповідальна, адже його задача – знайти рішення проблем, які не вдалося вилікувати терапевтичними методами. Щоб познайомитись із пацієнтом, вкрай необхідна первинна консультація. В її процесі хірург вивчає документи та приймає рішення про необхідність того чи іншого оперативного втручання. Він визначає наскільки терміновою має бути операція і чи існують протипоказання, а також озвучує можливі ризики.

Прийнявши рішення на користь операції, хірург обов’язково направляє на додаткові обстеження:

 • УЗД;
 • ЕКГ;
 • аналізи сечі та крові;
 • огляд суміжних спеціалістів;
 • консультацію анестезіолога.

Кількість пунктів у списку варіює відповідно до особливостей конкретного випадку. Послуги хірурга також можуть бути дуже різноманітними, головне – наявність кваліфікованого персоналу та сучасного обладнання. Те та інше є в Медичному центрі здоров’я у Харкові. Варто зазначити, що хірург надає консультації не лише до операції, а й після її проведення. Він аналізує показники та дає оцінку результатам. Під час операції часто працює в парі з анестезіологом.

Консультація хірурга є терміновою в цілому ряді випадків:

 • якщо болить живіт, поперек та є неприємні відчуття під час сечовипускання;
 • якщо складно дихати, відчувається озноб, запаморочення, знижується тиск, з’являється сухість у роті;
 • якщо груди змінили свій зовнішній вигляд (почервоніння, ущільнення, втягнутість сосків);
 • якщо помітили порушення сексуальної функції;
 • після перенесених вивихів, переломів та інших травмувань.

В залежності від спеціалізації, хірург може не лише видаляти новоутворення у вигляді папілом, фібром, кондилом і т.п. Фахівець лікує гнійно-запальні захворювання – абсцеси, гідраденіт, флегмони тощо. Він може проводити біопсію та артроскопію; лікувати грижі та жовчно-кам’яну хворобу; проводити проктологічні операції, видаляти апендицит чи оперувати щитовидну залозу.

Хірург часто здійснює лікування величезної кількості гінекологічних захворювань., як от кіста, дисменорея, ендометріоз тощо. Лапароскопію можуть назначати навіть для лікування безпліддя, адже подібні маніпуляції сприяють швидкому виявленню фізіологічних порушень, які перешкоджають природному процесу. Для цього фахівець здійснює маленький надріз, рубці після нього зникають через кілька місяців.

Шукаєте фахівця в Харкові, щоб отримати кваліфіковану хірургічну допомогу? Ви звернулися за вірною адресою. Консультацію, обстеження, лікування – кожен отримає саме ту послугу, або ж кілька, що є для нього актуальними. Гарантуємо якісний сервіс та конкурентоздатні ціни!

Є питання? Залиште ваші контакти і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.