Назаренко Єлізавета Олександрівна
Назаренко
Єлізавета Олександрівна

Лікар-інфекціоніст. Стаж роботи – 9 років

Сохань Антон Васильович (тільки on-line)
Сохань
Антон Васильович (тільки on-line)

Лікар інфекціоніст вищої кваліфікаційної категорії, професор, доктор медичних наук, фахівець з лікування інфекційних захворювань (в тому числі паразитарних інвазій)
ПРАЦЮЄ ТІЛЬКИ ОНЛАЙН!

Прайс
Послуги паразитолога
Антитіла до лямблій G
170 грн
Антитіла IgG до токсокари
170 грн
Антитіла IgG до ехінококу
170 грн
Антитіла IgG до опісторхісів
170 грн
Сумарнi антитіла к гельмiнтам токсокар трихiнела опiсторх ехiнокок аскарида
470 грн
Консультація лiкаря паразитолога
500 грн
Чому до паразитолога записуються в Медичний центр здоров'я?

Запишіться до Медичного центру здоров’я у Харкові, щоб отримати висококваліфіковані послуги паразитолога. Наші спеціалісти гарантують індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Вони забезпечують постановку вірного діагнозу та вибір правильної тактики лікування.

Звернувшись до нас, ви зможете здати лабораторні аналізи та пройти всебічне обстеження. У Медичному центрі здоров’я послуги надаються на високому рівні відповідно до міжнародних стандартів. У цьому закладі працюють компетентні лікарі – першої та вищої кваліфікаційної категорії, кандидати медичних наук. Використовують вони тільки передове обладнання, що дозволяє провести високоточні дослідження.

Лікар-паразитолог Медичного центру здоров’я – людина, що практикує делікатний та сучасний підхід. Вона доброзичлива та дбайливо поводиться з кожним пацієнтом. Поставивши діагноз, спеціаліст обов’язково надасть всі необхідні роз’яснення щодо наявної хвороби та оптимальних методів для її лікування. Щоб клієнтові було зручно, він створить індивідуальний графік. Вартість послуг вас приємно здивує.

Популярні запитання
Хто такий лікар-паразитолог?

Паразитолог – це фахівець, який займається виявленням і лікуванням захворювань, спричинених різними паразитами. Це можуть бути амеби, хламідії тощо. Чому так важливо вчасно звернутися до спеціаліста у Харкові? Його допомога дозволить уникнути багатьох неприємних ситуацій, зважаючи на те, що:

 • Токсоплазми – негативно впливають на розвиток дітей, викликають вроджені захворювання і вади.
 • Лямблії – здатні вразити печінку та спричинити безліч її захворювань.
 • Аскариди – відповідальні за хвороби кишківника, легень та жовчного.
 • Гострики – викликають кишкові захворювання.
 • Грибки – є джерелом різного виду хвороб та можуть стати стимулом до розвитку онкологічних захворювань.

Паразити створюють величезну кількість проблем та негативно впливають на якість життя людини. Задача лікаря-паразитолога – знайти оптимальне рішення, яке дозволить позбавитися від наявних недугів, і порекомендувати дієві профілактичні заходи. Паразитолог вивчає паразитів та їх безпосередній вплив на людей.

Що лікує паразитолог?

Спеціаліст у Харкові займається різними захворюваннями. Серед них:

 • асциолопсидоз;
 • хламідіоз (вагінальна, ротова та кишкова трихомонада);
 • опісторхоз;
 • цестози;
 • ехінококоз.

Асциолопсидоз стимулює розвиток онкозахворювань, проте інші мікроорганізми здатні принести чимало шкоди, достатньо звернути увагу на хламідії. Вони розмножуючись, створюють мікроколонії та провокують запалення статевих органів, що супроводжується руйнуванням тканин і виділеннями гною, порушенням функціональності організму. Хламідії можуть спричинити безпліддя, навіть проблеми з органами зору (очі, з яких виділяється гній у ранкову пору, вказують на активну «роботу» цих паразитів). Окрім цього, хламідії здатні впливати на функціонування органів травної системи. Вони викликають запалення та розлади, діабет, а також сприяють руйнації стінок судин.

Гінекологічна патологія цілком може поєднуватися з захворюваннями сечовидільної системи. У дівчат часто спостерігаються розлади менструального циклу. Якщо не здійснити вчасно візит до паразитолога та не провести лікування, урогенітальний хламідіоз призведе поступово до безпліддя. Окрім цього він здатний викликати передчасні пологи та позаматочну вагітність, а також ускладнити виношування плоду. Хламідії є причиною народження мертвих дітей.

Дітки у віці від 1 року можуть хворіти на орнітоз. Якщо він набирає затяжного характеру, то стає причиною пневмосклерозу. Також підростаюче покоління може хворіти на феліноз чи хворобу Рейтера.

Консультація спеціаліста – можливість дізнатися багато корисної інформації. Чи міг би хто подумати, що клітина пухлини є трихомонадою безджгутикової форми, а сама пухлина – цілою колонією трихомонад, що перейшли на осілий спосіб життя. Вагінальна трихомонада викликає в жінок цистит та кольпіт, а у чоловіків – простатит, орхіт, уретрит та інші захворювання. Ротова трихомонада живе в кишенях ясен і часто зустрічається в людей, що мають гінгівіт чи пародонтит.

Не менш небезпечним є опісторхоз. Його викликає котяча двоустка, що паразитує у жовчних шляхах. Заразитися нею можна під час споживання напівсирої риби або ж від людини, яка є носієм. Паразит сприяє появі хвороб печінки, підшлункової залози, жовчного міхура та протоків. Стрічкові гельмінти викликають цестози, а цепні – ехінококоз, тож якщо маєте хоч найменшу підозру на захворювання, запишіться на консультацію до спеціаліста у Харкові.

Коли необхідно пройти обстеження паразитолога у Медичному центрі здоров'я?

Важливо, не гаючи часу, звернутися до паразитолога з появою:

 • підвищеного слиновиділення (ближче до другої половини дня);
 • симптомів, притаманних анемії чи астмі;
 • кірок або корости на слизових або шкірі;
 • проблем, пов’язаних із різким збільшенням або втратою ваги.
Як відбувається прийом паразитолога в Медичному центрі здоров'я?

Консультація починається зі спілкування та вислуховування скарг. Лікар обов’язково поцікавиться вашими контактами з потенційно хворими людьми та тваринами, поїздками за кордон, на природу. Не омине він і такий важливий етап, як збір відомостей:

 • про початок та перебіг захворювання;
 • про раніше проведені обстеження та лікування;
 • про існуючі фонові захворювання та спосіб життя пацієнта;
 • а також про спадковість та її роль у розвитку наявної хвороби.

Далі слідує огляд пацієнта. Він дозволяє провести об’єктивний аналіз симптомів. Наступний етап – призначення необхідного обстеження. Залежно від захворювання це може бути:

 • лабораторне дослідження;
 • інструментальна діагностика.

Після виконання всіх цих заходів паразитолог переходить до постановки діагнозу, докладного та доступного пояснення пацієнтові наявних відхилень. Розмова передбачає розповідь про причини хвороби, методи лікування та прогноз захворювання. Також спеціаліст розказує про заходи, які необхідно проводити з метою попередження прогресування хвороби.

Як записатися на прийом до паразитолога?

Записатися на прийом у Медичний центр здоров’я ви можете зручним для себе способом:

 • зателефонувавши за будь-який із номерів телефону кол-центру:
 • заповнивши форму на сайті (для цього варто натиснути кнопку «Записатися на прийом»);
 • при безпосередньому зверненні до співробітника ресепшн.

Зв’язатися з Медичним центром здоров’я в Харкові дуже легко. Після короткотривалого спілкування ви зможете отримати інформацію про особливості роботи установи та графік прийому фахівців. Обирайте зручний для себе час, щоб відвідати лікаря та зробити необхідні аналізи за доступною ціною.

Відгуки та запитання

Написать отзыв или задать вопрос

Написать отзыв или задать вопрос

Поки що немає відгуків

Написать отзыв или задать вопрос

Консультація та прийом паразитолога в Харкові

Паразитологія – наука, що спеціалізується на вивченні хвороботворних бактерій і дослідженні методів лікування паразитарних хвороб у людей та тварин. В організмі людини є чимало бактерій. 99% із їхнього числа мають приносити користь для здоров’я. Мікроорганізми беруть активну участь в процесах обміну речовин і сприяють стабільній підтримці теплового балансу, проте деякі з них здатні нашкодити. Мікроорганізми, що негативно впливають на стан здоров’я і життєдіяльності людини, називають паразитичними.

Кожен із людей, що живе на планеті, щодня наражається на небезпеку проникнення паразитичних організмів з навколишнього середовища. Нормальна кількість шкідливих бактерій в організмі людини швидко нейтралізується за допомогою корисних мікроорганізмів. Однак, якщо баланс паразитів і корисних бактерій порушений, без консультації паразитолога не обійтись. Лікар у Харкові визначить ступінь серйозності положення та підкаже, як допомогти організму впоратися з неприємною ситуацією. Подбайте про своє здоров’я, заплануйте візит до спеціаліста!

Профілактика та лікування паразитарних захворювань

Для профілактики виникнення паразитарних хвороб необхідно ретельно стежити за особистою гігієною, термічно обробляти продукти та уникати ситуацій, які можуть передувати проникненню паразитів. Якщо у вас виникли підозри з приводу наявності паразитарного захворювання або сімейний лікар направив до паразитолога в Харкові, не варто відкладати візит. Лікування під контролем фахівця не принесе хворобливих чи неприємних відчуттів, а посилення симптомів може серйозно нашкодити здоров’ю.

Лікування паразитарних хвороб складається з чотирьох етапів:

 1. Консультація. Паразитолог здійснить огляд пацієнта та виявить симптоми.
 2. Діагностика. Проведення аналізів для виявлення паразитів у організмі.
 3. Лікування. Прийом призначених препаратів і дотримання вказівок лікаря.
 4. Контроль. Контрольне проведення аналізів (потрібне, щоб переконатися у відсутності паразитичних організмів).

Причини для звернення до лікаря у Харкові

До лікаря-паразитолога слід звернутися, якщо без приводу виникають кілька з наступних симптомів:

 • Безсоння та постійна втома.
 • Різке зниження чи підвищення апетиту та ваги.
 • У деяких випадках можливе погіршення зору, підвищення температури організму і виникнення інших патологій, викликаних паразитами різних видів.

Послуги паразитолога в МЦ «Здоров’я»

Медичний центр здоров’я надає своїм клієнтам повний спектр послуг з лікування та діагностики паразитарних хвороб. Тут працюють дипломовані фахівці з багаторічною лікарською практикою, які здатні призначити курс лікування, що найбільш адекватний ситуації та сприяє досягненню позитивного ефекту. Що дуже зручно, клініка має власний лабораторний центр для проведення бактеріологічних та біохімічних досліджень, де можна здати всі необхідні для діагностики хвороби аналізи.

Записатися на прийом до паразитолога в Харкові можна зателефонувавши по одному зі вказаних на сайті номерів. Ви отримаєте якісну консультацію та швидко здасте всі необхідні аналізи. Вартість послуг є цілком доступною.

Є питання? Залиште ваші контакти і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.