Цитологія та Патоморфология
Цитологія та Патоморфология
Стоимость   послуги*
Цитологічні дослідження
Цитологічні дослідження
Цитологічне дослідження - це оцінка характеристик морфологічної структури клітинних елементів в цитологічному препараті (мазку) з метою встановлення діагнозу доброякісної або злоякісної пухлини і не пухлинних поразок Цитологічні дослідження: - бажано отримувати мазки не раніше ніж на 5-ту добу менструального циклу і не пізніше ніж за 5 діб до передбачуваного початку менструації; - не можна отримувати мазки протягом 48 годин після статевого контакту, використання лубрикантів, розчину оцту і Люголя, тампонів або сперміцидів, спринцювання, введення в піхву медикаментів, свічок, кремів, в тому числі для виконання УЗД; - при симптомах гострої інфекції бажано отримувати мазки з метою обстеження і виявлення етіологічного агента; після лікування, але не раніше ніж через 2 міс, необхідний цитологічний контроль.
Стоимость   послуги*
Патоморфологія
Патоморфологія
Патоморфологія - сучасний метод глибинної діагностики захворювань. Це лабораторне (мікроскопічне) дослідження зразків тканин організму, отриманих під час проведення оперативних втручань і біопсій.
Стоимость   послуги*
Чому робити аналізи треба в Медичному центрі здоров'я?

Лабораторія Медичного Центру “Здоров’я” виконує широкий спектр досліджень. Серед них біохімічні, клінічні аналізи, імунохімія (гормони, онкомаркери, вітаміни), імуноферментні аналізи, гістологічні дослідження, імунологічні дослідження, бактеріологічні дослідження та ПЛР-аналізи.

Серед переваг нашої лабораторії :

  • точність 99,98%;
  • 90% аналізів видаються того ж дня;
  • біоматеріал зберігається до 1 місяця (можна виконати додаткові дослідження);
  • щомісячний контроль якості за міжнародними програмами RIQAS та PREVECAL.

Щоб переконатися у перевагах нашої лабораторії пропонуємо вам переглянути відео екскурсію.

Залишились питання? Хочете записатися на аналіз?

Якщо помітили невідповідність цін на послуги - повідомте нам: nazzdorovie@ukr.net