Санітарна книжка (особиста медична книжка)

Оформлення медичної довідки
Санітарні книжки
Графік роботи:

Пн, Вт, Чт, Пт: 8:00 — 17:00
Ср: 9-00 — 14:00
Сб: 8:00 — 15:00
Вс: выходной

Стоимость   послуги*

Оформлення санітарних книжок у Харкові

Санітарна книжка – це офіційний документ, регламентований Наказом МОЗ України. Процедура оформлення санітарної книжки включає в себе повний медичний огляд і обстеження. Санкнижка є обов’язковою для всіх співробітників, зайнятих в харчовій промисловості, торгівлі продуктами харчування, медицині та інших сферах обслуговування. «Медичний Центр Здоров’я» пропонує оформлення санітарних книжок організаціям і приватним особам.

Для оформлення санітарної книжки при собі необхідно мати:

фото 3х4 (1 шт);
результат флюорографії з трикутної печаткою за останній рік (копія);
паспорт;
аналіз калу в пластиковому контейнері (1 ч. л.).

Для чого потрібні санітарні книжки?

Українське законодавство регламентує категорії працівників, які можуть виконувати свої трудові обов’язки виключно за наявності медичної книжки.

Перелік законодавчих актів визначають: співробітники яких професій зобов’язані проходити медичний огляд, лікарів яких спеціальностей, які лабораторні дослідження і скільки разів на рік, для того щоб оформити санітарну книжку.

Оформити санітарну книжку з допуском до роботи можливо в медичних центрах, що мають спеціальний дозвіл органів державного контролю.

Сьогодні в нашому місті існує безліч пропозицій про проведення медичних оглядів. Найчастіше займаються цим медорганізаціі, що не мають кваліфікованих фахівців і елементарного обладнання, для яких проведення медичного огляду – порожня формальність, а не профілактична робота з виявлення та лікування захворювань у співробітників підприємств. Послугами цих сумнівних медичних установ користуються недобросовісні співробітники, які, знаючи про наявність того чи іншого захворювання свого організму, звертаються до установ, де вони впевнені, що захворювання виявиться нерозпізнаним з тих чи інших причин.

Однак, просимо не забувати про те, що особиста медична книжка є документом, підробка якого несе за собою адміністративно-кримінальну відповідальність!

Як не помилитися у виборі медичної організації?

В першу чергу потрібно дивитися на повноту та якість проведеного обстеження, наявність ліцензії та спеціального дозволу на проведення медичного огляду декретованих груп населення. План медогляду повинен бути складений в точній відповідності з діючими Наказами МОЗ України. Не можна скорочувати перелік обстежень і при проведенні попередніх (при прийомі на роботу) оглядів. ТОВ «Медичний Центр Здоров’я» поважає своїх клієнтів. Якщо вас влаштовує низькоякісна робота «для галочки» – то це не до нас. Ми ж раді вітати пацієнтів, які поважають професіоналізм і відповідальність, і зробимо для Вас все можливе.

Чим же краще проходити медогляд в нашому медичному центрі?

По-перше, ми розташовані в центрі міста зі зручною транспортною розв’язкою.

По-друге, проходження медогляду (забір матеріалу, огляд фахівців) займе мінімум Вашого часу.

По-третє, наш медичний центр гарантує повноту і якість проведеного обстеження відповідно до вимог нормативних документів, що забезпечує санітарно-епідеміологічну та юридичну безпеку

Додаткову інформацію Ви можете отримати за телефоном гарячої лінії або замовивши зворотний дзвінок.