Кулькіна Лілія Вікторівна
Кулькіна
Лілія Вікторівна

Лікар акушер-гінеколог, ендокринолог вищої кваліфікаційної категорії, лікар ультразвукової діагностики

Сивожелізова Світлана Вікторівна
Сивожелізова
Світлана Вікторівна

Лікар акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категоріі, лікар УЗД вищої кваліфікаційної категоріі.

Ковальова Юлія Віталіївна
Ковальова
Юлія Віталіївна

Лікар акушер – гінеколог першої кваліфікаційної категорії, лікар ультразвукової діагностики

Коростій Ірина Володимирівна
Коростій
Ірина Володимирівна

Лікар акушер-гінеколог першої кваліфікаційної категорії, лікар ультразвукової діагностики першої кваліфікаційної категорії

Гребенюк Ольга Володимирівна
Гребенюк
Ольга Володимирівна

Лікар акушер-гінеколог першої кваліфікаційної категорії, лікар ультразвукової діагностики

Орел Олена Валентинівна
Орел
Олена Валентинівна

Лікар акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії, ультразвукової діагностики, спеціалізований прийом з планування сім’ї та лікування всіх форм безпліддя, з невиношування вагітності і проблем клімактеричного періоду

Трунова Тетяна Василівна
Трунова
Тетяна Василівна

Лікар онкогінеколог вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук

Шуткіна Марина Миколаївна
Шуткіна
Марина Миколаївна

Лікар акушер-гінеколог першої кваліфікаційної категорії, лікар ультразвукової діагностики

Прайс
Консультація гінеколога
Консультація лiкаря гінеколога з оглядом
450 грн
УЗД органів малого тазу у жiнок трансвагiнальне або абдомiнальне
500 грн
Кольпоскопія
400 грн
Введення ВМС Мерена без вартості ВМС
1500 грн
Поліпектомія цервикального каналу шийки матки
1000 грн
Чому обирають Медичний центр здоров'я?

Як отримати якісну консультацію гінеколога у Харкові? Звісно, слід взяти приклад з інших пацієнтів та записатися на прийом до Медичного центру здоров’я. Наш заклад є одним із кращих в даній сфері і не дарма, адже в ньому працюють кваліфіковані гінекологи, котрі займаються діагностикою, лікуванням та профілактикою захворювань жіночої репродуктивної системи.

Записавшись на прийом до фахівця, пацієнт зможе пройти комплексне обстеження та отримати цілий спектр послуг за доступною ціною. За потреби, він здасть лабораторні аналізи, здійснить функціональну діагностику, чи буде направлений для проведення медичної візуалізації, за допомогою таких методів дослідження як УЗД або кольпоскопія. Медичні послуги надаються на високому рівні й відповідно до міжнародних стандартів.

У Медичному центрі здоров’я працюють компетентні гінекологи. Вони доброзичливі та дбайливо поводяться з кожною пацієнткою. Для дослідження спеціалісти використовують високоточне й сучасне обладнання, а отримані результати пояснюють цілком зрозумілою для мовою. Скористайтеся можливістю створення індивідуального графіку і, запишіться на прийом до фахівця в будь-який зручний для себе час.

Основні напрямки гінекології Медичного центру здоров'я

До гінеколога в Харкові приходять на прийом, щоб отримати кваліфіковану допомогу в одному 4 основних напрямків:

 1. Жіноча консультація

Будь-яка жінка може сюди звернутися, щоб отримати необхідну медичну допомогу чи послуги консультативного характеру. Сприяємо вирішенню цілого ряду проблем, до яких відносяться:

 • Порушення менструальної функції. Нові медичні підходи та сучасне обладнання дозволяють діагностувати та ефективно лікувати ендокринні порушення в жінок різних вікових груп.
 • Інфекції статевих органів. Лабораторія, що має міжнародний сертифікат якості, успішно здійснює діагностику.
 • Захворювання матки, маткових труб, яєчників. Діагностика проводиться за допомогою ультразвукового апарату експертного класу.
 1. Ведення вагітності

Висококваліфіковані акушери-гінекологи у Харкові, в Медичному центрі здоров’я, успішно допомагають жінкам стати мамами! Консультації проводять провідні лікарі-генетики. Прийом здійснюється в частині медичного центру, о якої не мають доступу інші пацієнти. За результатами ведення вагітності кожній клієнтці видається повний пакет документів для пологового будинку.

Ми забезпечуємо:

 • ведення вагітності будь-якої складності;
 • проведення розрахунку вашого індивідуального ризику хромосомних аномалій плоду;
 • дослідження каріотипу плоду й генетичних аномалій неінвазивними та інвазивними методами (при підвищеному ризику хромосомних аномалій плоду);
 • проведення фетальної телеметрії (віддалений запис та оцінка кардіограми плоду з метою визначення його функціонального стану);
 • проведення консультацій лікарями інших спеціальностей;
 • дослідження вагітних з використанням 4D УЗД.
 1. Лікування безпліддя

Проводимо лікування ендокринних порушень у жінок різних вікових груп. У нашій компетенції вирішення проблем, пов’язаних з невиношуванням вагітності та деякими видами безпліддя.

 1. Індивідуальний підбір контрацептивів

Підбираємо для вас індивідуальний спосіб контрацепції, враховуючи побажання й особливості – шкіри, менструального циклу та загального стану здоров’я. Послуги гінеколога такі різнопланові та дуже потрібні. Запишіться на прийом до фахівця в Медичний центр здоров’я, щоб отримати кваліфіковану допомогу. Якість та конфіденційність – гарантовані!

Діагностика в гінекології

Діагностика гінекологічних захворювань у Харкові починається з розмови: лікар з’ясовує причину звернення, всі скарги та історію захворювання. Після цього проводиться гінекологічний огляд на кріслі – він входить до стандарту відвідування гінеколога, незалежно від його причини. Для обстеження чи уточнення діагнозу можуть бути застосовані такі методи:

 • взяття мазків із піхви та шийки матки на флору й цитологію;
 • ультразвукове дослідження органів малого тазу.
 • відеокольпоскопія – за допомогою кольпоскопа під збільшенням розглядається піхва й шийка матки, можна зробити знімки для подальшого спостереження та порівняння;
 • біопсія підозрілої ділянки шийки матки з наступним гістологічним дослідженням;
 • різні лабораторні методи визначення рівня гормонів, оцінки роботи імунної системи, обмінних процесів тощо.

Залежно від даних,отриманих під час обстеження, гінеколог розробляє індивідуальну тактику лікування та подальшого спостереження пацієнтки. Це дуже делікатний лікар, який веде прийом за максимально комфортних умов. Запишіться на консультацію, щоб більше дізнатися про жіноче здоров’я!

Які аналізи жінкам бажано здавати регулярно?

Існує чимало тестів і, пап-тест – один із тих, які гінекологи рекомендують жінкам здавати щорічно. Мазок здають починаючи з другого року після початку статевого життя і включно – до виповнення 65-річчя. Не менш важливим є загальний аналіз крові, який може знадобитися на прийомі у будь-якого спеціаліста, не обов’язково у гінеколога.

Має значення і вміст у крові глюкози. Якщо ж клієнтці виповнилося 50, бажано здати аналіз крові на тиреотропний гормон гіпофіза. Останні маніпуляції варто повторювати кожні 5 років.

Що таке пап-тест?

Пап-тест – це мазок, який дозволяє виявити аномальний стан клітин шийки матки. Методом пап-тесту виявляють їх зміни та діагностують рак. Даний вид дослідження належить до цитологічних аналізів, тобто вивчають матеріал за допомогою мікроскопа. Пап-тестування вважається одним із найінформативніших серед онкологічних видів аналізів. Онкологія, виявлена на початкових стадіях, дозволяє провести лікування швидше та ефективніше.

Підготовка до тесту максимально проста. Здавати його краще в перші дні після закінчення менструації. Для високої точності дослідження варто уникати сексуальних контактів за дві доби до проведення тесту. До прийому гінеколога також слід зачекати з використанням вагінальних свічок, кремів і сперміцидних засобів.

Як відбувається процедура тестування? Зразки клітин беруть тонкою паличкою зі щіткою. Отриманий матеріал розглядають у лабораторії під мікроскопом. Якщо клітини мають неправильну форму чи розмір, потраплять у категорію аномальних.

Популярні запитання
Хто такий гінеколог?

Гінеколог – це фахівець, який займається діагностикою, лікуванням та профілактикою захворювань жіночої статевої системи. Він може бути дитячим або дорослим, мати суміжну спеціальність хірурга, онколога чи ендокринолога. Здійснювати обстеження в гінеколога жінкам необхідно щороку, навіть за відсутності скарг.

Фахівці Медичного центру зроблять все, щоб ви зберегли своє здоров’я та змогли насолодитися всіма барвами повноцінного й щасливого життя. Запишіться на прийом до гінеколога в Харкові, щоб отримати консультацію та комплексне обстеження за доступною ціною. Анонімність та безпечність – гарантована!

Що лікує гінеколог?

Консультація гінеколога в Харкові є дуже актуальною послугою, адже він займається діагностикою та лікуванням цілої низки захворювань, до яких відносять:

 • запальні процеси (аднексит, кольпіт та інші);
 • порушення менструальної функції;
 • ендометріоз;
 • дисфункцію яєчників;
 • полікістоз яєчників;
 • інфекції, які передаються статевим шляхом;
 • ерозії шийки матки;
 • новоутворення тощо.

Кваліфікований лікар може надати допомогу в багатьох ситуаціях. Представниці прекрасної статі, зважаючи на фізіологічні властивості, не можуть пропускати свої планові візити до гінеколога. Якщо ж вони мають певні скарги на роботу репродуктивної системи, обстеження у фахівця в Харкові є задачею першочерговою. Під час прийому гінеколог збере анамнез, а за потреби направить на здачу аналізів чи порекомендує здійснити комплексну діагностику.

Цей лікар є компетентним у всьому, що стосується:

 • вагітності й репродуктивної функції жінок;
 • грибкових інфекцій;
 • хвороб, які виникають через гормональні зміни в організмі;
 • венерологічних захворювань.
Коли необхідно пройти обстеження у Медичному центрі здоров'я?

Функціонування всіх систем організму слід тримати під постійним контролем та наглядом, особливо якщо йдеться про жіноче здоров’я. Профілактичні огляди у гінеколога варто проходити щорічно навіть за умови, що вас нічого не турбує. Деякі хвороби проявляються конкретними симптомами лише на пізніх стадіях, коли дорогоцінний час вже втрачено. Так, наприклад, рак шийки матки ніяк не турбує жінку, вона не відчуває дискомфорту чи болю, але хвороба прогресує. Проте, не варто боятися, навіть це захворювання можна виявити, записавшись на прийом до гінеколога. Достатньо звичайного гінекологічного обстеження з цитологічним дослідженням та кольпоскопією.

Терміновий візит до лікаря потрібен при виявленні наступних симптомів:

 • біль внизу живота;
 • печіння та свербіння;
 • виділення з неприємними запахами;
 • дискомфорт під час статевих контактів;
 • сильне печіння при відвідуванні вбиральні;
 • поява перших ознак настання менопаузи;
 • порушення менструального циклу.

Сучасні підходи та потужне діагностичне обладнання дозволяють діагностувати хвороби на ранніх стадіях. Це є запорукою ефективнішого лікування та повного одужання. Потурбуйтеся про своє здоров’я – відвідайте гінеколога!

Як відбувається прийом у гінеколога в Медичному центрі здоров'я?

Збираєтесь до гінеколога? Візьміть на прийом з собою календар менструацій та дані попередніх обстежень (якщо вони є). Будьте готові розповісти лікареві про особливості статевого життя, менструального циклу й використання контрацептивів. Можуть знадобитися дані про спадкові захворювання у близьких родичів, відомості про наявність або відсутність алергічної реакції, спосіб життя й таке інше. Вся отримана лікарем у процесі консультації інформація є конфіденційною, тож ви можете не хвилюватися і говорити правдиво, адже від цього залежить правильність постановки діагнозу і, відповідно, успіх призначеного лікування.

Після бесіди лікар приступає до огляду, який проводиться у гінекологічному кріслі. Він проходить із використанням спеціального інструменту, не викликає больових відчуттів. Гінеколог оцінює стан зовнішньої поверхні статевих органів, а також слизової оболонки піхви та шийки матки. Використання пальпації дозволяє визначити стан матки та яєчників. Окрім цього, лікар бере мазок – матеріал зі стінки піхви на вивчення флори. Якщо потрібно, вам випишуть направлення на додаткові обстеження, наприклад, УЗД.

За результатами огляду та обстежень фахівець ставить діагноз і планує лікування. Важливо повністю довіритися лікарю та виконувати всі його вказівки. У разі виникнення будь-яких ускладнень необхідно відразу ж звернутися до нього за консультацією.

Як записатися на прийом до гінеколога?

Бажаєте прийти на прийом до гінеколога? Заповніть просту форму на сайті чи зателефонуйте за одним із контактний номерів – +38 (050) 402 01 93, +38 (067) 720 70 77. Якщо ж тільки залишили кабінет спеціаліста, зверніться до співробітника ресепшн.

Не важливо, який спосіб ви оберете для спілкування з представником Медичного центру здоров’я! В будь-якому разі отримаєте детальну інформацію про особливості роботи установи та дізнаєтесь графік прийому спеціалістів. Записатися до гінеколога так легко. Оберіть зручний для себе спосіб, щоб отримати бажану опцію за доступною ціною!

Відгуки та запитання

Написать отзыв или задать вопрос

Написать отзыв или задать вопрос

Написать отзыв или задать вопрос

 1. Катя

  Была у разных гинекологов, но, к сожалению, найти «своего» врача смогла только в прошлом году. Я оказалась в интересном положении и мне нужно было определиться, кому из врачей доверить ведение моей беременности. Вдоль и поперек изучила форумы в инете, нашла хорошие отзывы об Ирине Владимировне Коростий, и когда я к ней пришла, поняла, что с этим врачом мне будет спокойно и комфортно. Она не только четко и доступно все объясняет, но и серьезно относится к малейшим отклонениям. Когда она обнаружила на 32 неделе повышенный тонус, прямо с приема решила на скорой отправить меня в стационар. Я отказалась, но врач оказалась на все 100% права – через неделю мне все равно пришлось лечь в больницу. Для беременной женщины очень важно, чтобы был рядом компетентный человек, который может настоять на чем-то или развеять сомнения. Я считаю, что мои благополучные роды и появление на свет дочурки – это заслуга и классного гинеколога в том числе.

Написать отзыв или задать вопрос

 1. Наталья

  Хочется выразить свое восхищение Врачу с большой буквы Ермакович Ирине Ивановне. Приятно удивляет компетентность, квалифицированность, человечность, желание помочь и сострадие. Дорогие врачи не только данного медицинского центра, а всей нашей страны! Многим из Вас следует поучиться у Этого врача всем качествам, которыми она обладает. С первых минут общения понимаешь, что ты в надежных руках. Я являюсь постоянным пациентом этого доктора. Каждый раз очень грамотно корректируется схема лечения. Важно то, что нет ничего лишнего. Дорогие пациенты! Лучшего врача Вы не найдете! Дорогая Ирина Ивановна! Здоровья Вам и благодарных пациентов на многие годы вперед!!!

 2. Наталья

  Спасибо большое вашей клинике, и особенно Ольге Николаевне Трубицыной — гастроентерологу. Благодаря ее диете и лечению я избавилась от проблемы, которая беспокоила меня много лет.

 3. Борис Викторович

  Добрый день! Подскажите, пожалуйста, нужно ли при атопическом дерматите соблюдать диету?

  • Врач Гинеколог

   Добрый день! При атопическом дерматите очень важна диета. При несоблюдении диеты высыпания будут разрастаться и причинять все больше дискомфорта. Более подробно можно ответить после приёма и результотов анализов.

 4. Ольга

  Спасибо большое вашей клинике, и особенно Ольге Николаевне Трубицыной — гастроентерологу. Благодаря ее диете и лечению я избавилась от проблемы, которая беспокоила меня много лет.

Написать отзыв или задать вопрос

Написать отзыв или задать вопрос

 1. Кира

  Мне приём очень понравился и доктор тоже.

Написать отзыв или задать вопрос

 1. Момот Оксана

  Хороший врач и Человек

  • medzdrav-admin

   Дякуємо за схвальній відгук!

 2. medzdrav-admin

  Дякуємо за схвальній відгук!

Написать отзыв или задать вопрос

Написать отзыв или задать вопрос

Гінекологія в Харкові

Стан репродуктивного здоров’я відіграє важливу роль у житті жінки. Причому, саме поняття «репродуктивне здоров’я» не обмежується станом фізичним. Мається на увазі ще й соціальна реалізація жінки – як матері та берегині сімейного вогнища. Рішенням проблем, пов’язаних з жіночим репродуктивним здоров’ям, займається така галузь медицини, як гінекологія, й лікарі – гінекологи.

Профілактичні огляди та консультації лікаря-гінеколога покликані забезпечити репродуктивне здоров’я жінки. Відсутність захворювань репродуктивної системи, порушень її функцій чи процесів можливі за умови спостереження в гінеколога або гінеколога-ендокринолога в Харкові. Це планові прийоми та консультації з фахівцями, які мають проходити на регулярній основі. Так, хороший гінеколог в Харкові – на вагу золота. Саме такий працює в Медичному центрі здоров’я та надає свої послуги за конкурентоздатною ціною.

Під час прийому лікаря-гінеколога в Харкові пацієнт отримує високоякісний сервіс. Тут, на місці, він може пройти й усі необхідні лабораторні клініко-діагностичні дослідження. Лабораторія «Медцентра» оснащена сучасним обладнанням. В ній використовується прогресивна автоматична комп’ютеризована система внутрішнього контролю якості досліджень. Це дозволяє досягти високої точності результатів – 99,8% і, дає гінекологам можливість обрати правильні методи для лікування.

У Медичному Центрі Здоров’я проводять прийом провідні лікарі-гінекологи Харкова. Відгуки про фахівців найпозитивніші і, переконатися в цьому можна відвідавши наш сайт. Пацієнтки «Медцентра» беззаперечно знають відповідь на питання «Як знайти хорошого гінеколога в Харкові?».

Фахівці проводять профілактичний огляд дівчат у віці від 18 років. Також вони здійснюють обстеження жінок перед плановим оперативним втручанням (кольпоскопія, онкоцитологія і ін.). Вони займаються діагностикою, лікуванням і динамічним спостереженням всіх видів патології шийки матки (ерозія, ектропіон, лейкоплакія, дисплазія I і II ст., поліп, кондилома-папілома), використовуючи:

 • кольпоскопію й хімічну коагуляцію;
 • кріообробку й діатермокоагуляцію;
 • конусоподібну електроексцизію шийки матки й радіохвильової метод;
 • видалення поліпів;
 • вишкрібання каналу шийки матки й неоперативні методи лікування дисплазій шийки матки асоційованих з ВПЛ-інфекцією.

Записатися на прийом та консультацію до гінеколога в Харкові можна також за наявності:

 • хронічного запалення придатків;
 • запалення шийки матки і піхви (цервіцити, кольпіти) – гострі та хронічні;
 • інфекцій, що передаються статевим шляхом (хламідіоз, мікоплазмоз, кандидоз, трихомоніаз, гарднерельоз – бактеріальний вагіноз, папіломовірусна інфекція);
 • ендометріозу матки (аденоміоз), лейоміоми матки;
 • порушення менструальної і репродуктивної функції, міжменструального болю, первинної та вторинної дисменореї;
 • кровотечі під час і після статевого акту, клімактеричних розладів, атрофічного вагініту.

Фахівець здійснить діагностику та порадить ефективне лікування. До нього можна звернутися за консультацією з питань планування сім’ї та сучасних методів контрацепції. Список послуг гінеколога в Харкові дуже різноманітний. До нього записуються на прийом, щоб здійснити обстеження і тести на визначення вагітності, або ж отримати консультацію (у випадку вагітності) стосовно харчування, гігієни, фізіології, обстеження і лікування патологій. Фахівець визначає обсяг діагностичних заходів і складає програму для лікування жіночого безпліддя, пов’язаного з відсутністю овуляції, а також консультує вагітних і сімейні пари з питань підготовки до пологів (пологи без болю, сімейні пологи).

Є питання? Залиште ваші контакти і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.