Косметологія

 

УЗ-скрабер
Ультразвукова чистка шкіри обличчя – це процедура глибокого очищення шкіри та протоків від забруднень, комедонів, зроговілих лусочок, шкірного жиру. Процедура відрізняється відсутністю травмування шкіри, що ставить її на порядок вище застосовуваних раніше класичних чисток.

Здатність ультразвукової хвилі до активації процесів анаболізму та катаболізму призводить до наступних ефектів: внутрішній нагрів тканин, відновлення пошкоджених тканин, зниження місцевого запалення шкіри, стимулювання синтезу еластину та колагену, активізація імунологічного захисту.

Ми раді вітати вас у нашому новому затишному косметологічному кабінеті і раді запропонувати вашій увазі широкий спектр послуг терапевтичної косметології.

Гідропілінг/гідродермабразія
Гідропілінг або аквапілінг – сучасна методика та нова технологія очищення та догляду за шкірою за допомогою декількох факторів: механічного, кислотного та водного. Гідропілінг здійснюється за допомогою професійного апарату «AquaFacial», який оснащений спеціальними насадками. Маніпуляція дозволяє максимально швидко позбутися від ороговілих клітин, які негативно позначаються на естетиці шкірного покриву.

Спеціально розроблені розчини з AHA-кислотами у складі та ретельно підібраними компонентами виявляють кератолітичні, відбілюючі, зволожуючі та захисні властивості.

 

Стоимость   послуги*

Інші косметологічні послуги

RF-ліфтинг
RF-ліфтинг (RF – Radio Frequency – радіочастота) – процедура нагрівання шкіри і підшкірно-жирової клітковини шляхом проходження через шкіру електромагнітного коливання та впливу високочастотним електричним полем з метою отримання ліфтингового ефекту.

При нагріванні шкіри, коли досягається температура початку руйнування білків (близько 42 градусів Цельсія), волокна колагену, які утворюють та створюють «каркас» шкіри, ущільняються, стискаються. Візуально це проявляється в скороченні та ущільненні шкіри, розгладженні зморшок. Пошкодження колагену в процесі нагрівання призводить до активізації функції фібробластів, завдяки чому відбувається синтез нового колагену, який поступово заміщає зруйнований.

Час проведення однієї процедури RF-ліфтингу коливається від 20 до 50 хвилин. На шкіру наноситься спеціальний гель, який проводить радіохвилю і забезпечує щільний контакт зі шкірою. Рекомендована кількість процедур: від 6 до 15. Ефект може зберігатися до 2 років.

УЗ-фонофорез
Ультрафонофорез – процедура, що поєднує в собі введення препаратів в глибші шари шкіри та мікромасаж.

Ультразвук – єдиний фактор, що виконує мікромасаж клітин і тканин. Дуже результативним є проведення УЗ масажу при лікуванні целюліту, рубців. За рахунок високочастотних вібрацій ультразвук розм’якшує ущільнення, розм’якшується грубоволокниста тканина, підвищується її еластичність.

При проведенні УЗ-фонофорезу використовується контактне середовище: масла, гелі або препарати для фонофорезу.

Холодовий вплив
Холодовий вплив застосовується на етапі завершення косметологічної процедури для зняття почервоніння, подразнення, тоннізації шкіри. Суть методики кріотерапії полягає в короткочасному фізіологічному охолодженні шкіри до 0/+5 градусів Цельсія, яке викликає звуження кровоносних судин з подальшим розширенням капілярів, що значно посилює прилив крові до зони впливу, і, як наслідок, обмін речовин.

Кріотерапія використовується як завершальна процедура після травмуючих, абразивних процедур, заспокоює шкіру, виявляє протизапальний і знеболюючий ефект, тренує судини за допомогою їх різкого звуження та розширення.

Фототерапія обличчя
Фототерапія – застосування світла з лікувальною метою. Світло – це потік елекртомагнітного випромінювання (ЕМВ) у видимому для людського ока діапазоні довжини хвиль, складові частини якого сприймаютсья людиною у вигляді кольорової октави.

Правильно підібрана довжина хвилі та комбінація світлових спектрів дозволяють світловому потоку глибоко проникати через шкіру та слизові оболонки та впливати на процеси в тканинах та шкірі. Фототерапія дозволяє підвищити опірність організму вірусам і бактеріям, виявляє протизапальну дію, нормалізує кровообіг, покращує обмін речовин.

Червоне світло – тонізуючий та протизапальний ефект.
Світло червоного спектру з довжиною хвилі 650 нм проникає в глибокі шари шкіри і прискорює мікроциркуляцію в тканинах, метаболізм і клітинне омолодження. Вплив червоного спектру в цілому покращує стан шкіри: підвищує еластичність шкіри,зволожує, розглажує, відновлює пошкоджену шкіру, зменшує запальні процеси та патологічні зміни в клітинах.

Зелене світло – нормалізуючий та заспокійливий ефект.
Світло зеленого спектру – найбільш поширене в природі і вважається нейтральним. Виявляє балансуючий та розслаблюючий ефект.

Синє світло – лікування акне, вугрової хвороби.
Світлове випромінювання синього спектра з довжиною хвилі 450 нм проникає під шкіру на глибину 0,25 мм, де синє світло максимально поглинається порфірином – речовиною, що виробляється пропіоновими бактеріями, які є основною причиною розвитку вугрової хвороби. Завдяки бактерицидному ефекту відбувається зменшення запальних процесів в шкірі, поліпшується стан рубців. Крім того, синє світло проявляє заспокійливий ефект, вплив синім світлом на міжбрівну зону виявляє розслаблюючу дію на організм.