Юхновський Олексій Юлійович
Юхновський
Олексій Юлійович

Лікар кардіолог вищої кваліфікаційної категорії. Лікар функціональної діагностики першої  кваліфікаційної категорії.  Саж роботи  20 років 

Копилова Юлія Олександрівна
Копилова
Юлія Олександрівна

Лікар-терапевт, кардіолог

Литовченко Ганна Юріївна
Литовченко
Ганна Юріївна

Головний лікар, лікар терапевт першої кваліфікаційної категорії, кардіолог / Physician, cardiologist

Прайс
Консультація кардіолога
Консультація лiкаря кардіолога
450 грн
УЗД серця з допплерографiєю магістральнi судини серця
600 грн
Холтерівське моніторування при наявностi ЕКГ не більше 1 тиждня давностi
700 грн
Виклик лікаря додому огляд консультація до 1 години зі зняттям ЕКГз урахуванням транспортних витрат
1500 грн
Чому обирають Медичний центр здоров'я?

Кожен пацієнт кардіолога в Харкові прагне отримати індивідуальний підхід і якісне обслуговування. Саме це і чекає на нього в Медичному центрі здоров’я. В нас працюють лише компетентні кардіологи, для яких кардіологія є улюбленою справою. Це – кандидати наук, лікарі вищої і першої категорії. Вони практикують сучасний підхід і доброзичливо ставляться до кожного клієнта. Розмовляючи з пацієнтом «однією мовою» такий спеціаліст не просто поставить правильний діагноз і підбере вірну тактику для лікування. Кардіолог зможе дати зрозумілі пояснення стосовно причин, які призвели до виникнення захворювання, й профілактичних методів, що дозволять зупинити його розвиток у подальшому.

Послуги спеціалістів надаються на високому рівні з урахуванням цілого спектру вимог міжнародних стандартів. Сучасне обладнання й наявність власної лабораторії дозволяють швидко здійснити обстеження й точно поставити діагноз. Запишіться на прийом до фахівців з Медичного центру здоров’я, щоб отримати якісний сервіс у зручний для себе час.

Діагностика кардіологічних захворювань

Щоб виявити кардіологічне захворювання або ж впевнитись у постановці діагнозу, можна використовувати різні методи, до яких відносять:

 • ЕКГ, тобто електрокардіографію, яка дозволяє оцінити частоту пульсу та визначити порушення кровопостачання міокарду.
 • УЗД. З його допомогою можна побачити стан серця та клапанів, анатомію судин; оцінити скорочення міокарду та виміряти товщину серцевих стінок.
 • Холтерівське моніторування ЕКГ. За допомогою монітора спеціаліст оцінює роботу серця під час навантаження й у стані спокою.
 • Тредміл-діагностика. Показує, як серце реагує на фізичні навантаження.
 • Лабораторні методи тощо.
Які кардіологічні хвороби лікують в Медичному центрі здоров'я?

Кардіолог лікує різноманітні захворювання судин і серця, в тому числі:

 • аритмії та артеріальну гіпертензію;
 • вроджені й набуті пороки серця;
 • серцеву недостатність та гострий коронарний синдром;
 • міокардит і стенокардію;
 • вегетативну дисфункцію.

Спеціаліст у Харкові може вести та спостерігати за пацієнтами після заміни серцевих клапанів і перенесених інфарктів міокарда. До нього можна звернутися після ангіопластики чи аорто-коронарного шунтування. Якщо потрібна допомога кардіолога, ви її обов’язково отримаєте!

Популярні запитання
Хто такий лікар-кардіолог?

Кардіолог – це лікар, який вивчає роботу серця та судин. Він займається обстеженням пацієнтів, профілактикою та реабілітацією, терапією патології міокарда й кровоносної системи, питаннями лікарського забезпечення. Цей фахівець лікує інфаркт міокарда, інсульт, ішемічну хворобу серця, а також міокардит, ендокардит, вади серця, кардіоміопатії й аритмії.

Як лікуються кардіологічні хвороби?

Лікування серцево-судинних захворювань є цілком індивідуальним. З цією метою використовуються різноманітні медикаменти, проте, не менш важливим є коригування способу життя пацієнта. Це може бути певна дієта та спорт. Головне – визначити безпечний рівень навантаження та виконувати всі рекомендації кардіолога.

Коли необхідно пройти обстеження у кардіолога в Медичному центрі здоров'я?

До кардіолога у Харкові слід звернутися в разі:

 • Болю чи дискомфорту в грудях, відомого як стенокардія, що вказує на звуження артерій, які доставляють кров до серця.
 • Порушення серцевого ритму (аритмії). Це може бути прискорене серцебиття або пропущені удари серця.
 • Задишки, яка може вказувати на серцеву недостатність чи проблеми з клапаном.
 • Серцевого нападу, що вимагає постійного кардіологічного моніторингу після отримання невідкладної допомоги.

Візити мають бути регулярними, якщо в пацієнта є підтверджені захворювання судин або серця. Консультація також не завадить людині з дисфункцією вегетативної нервової системи. Кардіолог у Харкові зможе контролювати й коригувати її стан. Зайва вага – ще один привід записатися на прийом, адже вона значно підвищує ризик розвитку гіпертонії чи ішемічної хвороби серця. В такому випадку дуже важливо контролювати стан судин і серця.

Організм людини – то ціла система, в якій все взаємопов’язано, тому, якщо ви маєте захворювання щитовидної залози, не нехтуйте консультацією кардіолога. Не слід відкладати візит до нього, якщо плануєте займатися спортом. Не варто тренуватися, не знаючи можливостей власного організму. В іншому разі заняття спортом, замість очікуваної користі, можуть дуже нашкодити.

Щорічно приходити на прийом до кардіолога в Харкові бажано й пацієнтам, які вже досягли 40-річного віку. Якщо ви турбуєтесь про своє здоров’я, знайдіть трохи часу для подібних візитів! Не відкладайте обстеження на потім, коли маєте один із наступних симптомів:

 • Приступи болю за грудиною, що тиснуть та стикають, віддаючи на шию та руки або ж на ліку руку і лопатку, нижню щелепу. Вони можуть виникати під час (або після) фізичного чи емоційного перевантаження.
 • Набряки ніг або обличчя.
 • Порушення роботи серця чи стрибки тиску.
 • Сильний головний біль, який може поєднуватись з порушеннями зору, підвищенням артеріального тиску, блювотою.
Як відбувається прийом кардіолога в Медичному центрі здоров'я?

Як і кожен спеціаліст, під час прийому кардіолог у Харкові вислуховує скарги пацієнта та задає уточнюючі питання. Він збирає інформацію про те, як почалося конкретне захворювання і, яким був його перебіг. Доцільно буде розповісти про обстеження та лікування, що були проведені раніше. Які супутні захворювання має пацієнт? Яким є спосіб його життя? Це все, а також спадковість, мають величезну вагу.

Щоб провести об’єктивний аналіз симптомів, кардіолог оглядає пацієнта. Обстеження передбачає оцінку кольору та стану шкірних покривів, розміру щитовидної залози та лімфовузлів. Обмацуються та оцінюються – грудна клітка й живіт. Лікар слухає серце, вимірює артеріальний тиск та пульс.

Наступний етап полягає в призначенні необхідного обстеження. Це може бути:

 • лабораторне дослідження;
 • інструментальна діагностика;
 • консультація вузького спеціаліста.

Пройшовши всі вищеперераховані етапи, кардіолог у Харкові ставить діагноз і пояснює клієнтові в чому полягають відхилення, які спостерігаються в роботі його організму. Що стало причиною виникнення конкретної хвороби і, як убезпечити себе від її прогресування? Лікар надасть відповіді на ці та інші не менш важливі питання.

Як записатися на прийом до кардіолога в Харкові?

Щоб записатися на обстеження та консультацію до кардіолога, можна скористатися одним із наступних способів:

 • звернутися до співробітника ресепшн;
 • заповнити спеціальну форму на сайті;
 • здійснити дзвінок до кол-центру (тел. +38 (050) 402 01 93 або +38 (067) 720 70 77).

В будь-якому разі ви отримаєте актуальну інформацію про особливості роботи Медичного центру здоров’я та дізнаєтесь графік роботи лікарів. Запишіться до кардіолога у зручний для себе час, щоб отримати кваліфіковану консультацію. Ви будете приємно здивовані цінами та рівнем сервісу!

Відгуки та запитання

Написать отзыв или задать вопрос

Написать отзыв или задать вопрос

Написать отзыв или задать вопрос

Поки що немає відгуків

Написать отзыв или задать вопрос

Кардіологія у Харкові

Кардіологія є величезною галуззю медицини. Вона вивчає особливості будови та роботи серцево-судинної системи людини. Які функції виконує остання? Які хвороби її можуть вразити? Як позбутися та вберегтися від подібних захворювань?Кардіологія має відповіді на безліч важливих питань, від яких залежить якість і тривалість життя людини.

Як свідчить статистика, більша частина передчасних смертей відбувається саме через наявність захворювань судин і серцевої системи. С кожним роком вони все частіше вражають молоде покоління. Потурбуйтеся про своє здоров’я – зверніться до кардіолога!

Є питання? Залиште ваші контакти і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.