Пугачова Маргарита Ігорівна
Пугачова
Маргарита Ігорівна

Лікар-невропатолог, лікар функціональної діагностики

Золотарьова Анна Сергіївна
Золотарьова
Анна Сергіївна

Лікар невропатолог, лікар функціональної діагностики

Капустін Руслан Владиславович
Капустін
Руслан Владиславович

Лікар-невропатолог вищої кваліфікаційної категорії, доктор медичних наук, доктор філософії

Прайс
Послуги невропатолога
Усунення помірного больового синдрому з урахуванням введення 1 ампули траумель
450 грн
Усунення вираженого больового синдрому
500 грн
Консультація лiкаря невропатолога
450 грн
Чому до невропатолога записуються в Медичний центр здоров'я?

Турбує остеохондроз? Скаржитесь на постійний головний біль чи погіршення пам’яті? Здійсніть візит до Медичного центру здоров’я – запишіться на консультацію, щоб отримати високоякісне обслуговування та індивідуальний підхід.

Послуги невропатолога мають цілком доступну вартість, зважаючи на рівень його кваліфікації. Цей спеціаліст дуже делікатний і знає, як «зрозумілою мовою» пояснити клієнтові особливості протікання його захворювання. Наявність передового обладнання дозволяє поставити точний діагноз. За потреби, невропатолог порекомендує здати певні аналізи (які проводяться в сучасній лабораторії Медичного центру) або ж порадить звернутися додатково до іншого вузького спеціаліста.

Кожен пацієнт у Харкові має змогу записатися на консультацію до невропатолога заздалегідь, щоб не витрачати дарма часу на очікування в черзі. Адміністратор складе для нього індивідуальний графік відвідувань, а невропатолог підбере програму лікування, яка дозволить одужати максимально швидко. Потурбуйтеся про своє здоров’я – здійсніть візит до Медичного центру!

Діагностика неврологічних захворювань в Харкові

В Медичному центрі здоров’я ви можете записатися на прийом до невропатолога, щоб пройти комплексне обстеження та отримати точний діагноз і дієві поради для швидкого одужання. Маніпуляції спеціаліста у Харкові мають цілком доступну вартість. Вони виконуються за допомогою сучасного діагностичного обладнання.

Новітні технології використовуються для аналізу судин і мозкових структур. Найчастіше для обстеження обираються методи, серед яких:

 • КТ чи МРТ (голови або хребта) як з контрастуванням, так і без нього;
 • УЗД шиї (судин);
 • електроенцелографія та електронейроміографія;
 • люмбальна пункція;
 • доплерографія й ехокардіографія;
 • рентгенографічне дослідження тощо.

Невропатолог в Харкові рідко призначає лабораторні дослідження, куди більш затребуваним є аналіз спинномозкової рідини. Він дозволяє виявити інфекцію чи крововиливи. Щоб оцінити рівень запалення, доцільно здати загальний аналіз крові. За потреби, лікар під час прийому назначить інші обстеження або ж поставить остаточний діагноз та підбере необхідні засоби для лікування.

Лікування неврологічних захворювань в Харкові

Своєчасний запис на прийом до невропатолога в Харкові дозволить знайти причини, що спричинили той чи інший недуг. Лікар проводить обстеження та виявляє природу неврологічної патології і ступінь тяжкості захворювання. З урахуванням наявних проблем і нюансів, спеціаліст радить ту чи іншу методику для лікування:

 • за наявності остеохондрозу рекомендується використання мануальної терапії;
 • щоб побороти депресію, позбавитись від неврозу та порушень сну використовують психотерапію чи медикаменти;
 • останні ж доцільно обрати для лікування травм і у випадку порушення функціональності судин як шиї, так і головного мозку;
 • для відновлення після інсульту відмінно підходить фізіотерапія;
 • голкорефлексотерапію часто обирають, щоб позбавитися від порушень ЦНС.
Часто задаваемые вопросы
Хто такий лікар-невропатолог?

Невропатолог у Харкові – лікар, що займається профілактикою, лікуванням та діагностикою хвороб центральної й периферичної нервової системи, а також деяких патологій опорно-рухового апарату, що впливають на функціонування нервової системи. Люди часто звертаються до цього фахівця із захворюваннями периферичної нервової системи, до яких відносяться:

 • плексити;
 • неврити;
 • радикуліт;
 • остеохондроз.

Маючи одну з подібних проблем, не варто займатися самолікуванням. Неврологію недарма вважають ледь не найскладнішим медичним напрямком. Захворювання, якими займається невропатолог, протікають дуже важко, тож якщо маєте симптоми, ні в якому разі не займайтеся самолікуванням, запишіться на консультацію до фахівця Медичного центру здоров’я у Харкові!

Які хвороби лікує невропатолог?

Коли дуже болить голова та лякають запаморочення, якщо виникає дратівливість, нервозність, порушення координації рухів або сну – час записатися на прийом до невропатолога. Його консультація буде доречною, якщо пацієнт страждає від болю в хребті та суглобах, час від часу стикається з онімінням кінцівок або просто, швидко втомлюється.

Під час прийому, лікар у Харкові збере анамнез, перевірить рефлекси, силу та координацію, проведе оцінку функцій нервової системи. За результатами обстеження невропатолог поставить діагноз та порекомендує дієві методи для ліквідації наявних проблем. Візит до невропатолога дозволяє вилікувати:

 • енурез та енцефалопатію;
 • безсоння, неврити й поліневрити;
 • головний біль та порушення мови;
 • погіршення пам’яті;
 • остеохондроз, радикуліт, захворювання вестибулярного апарату;
 • зниження тонусу м’язів;
 • порушення мозкового кровообігу.

Консультація невропатолога буде доцільною для людини, що перенесла інсульт або ж отримала черепно-мозкову травму. В таких випадках спеціаліст із Харкова підбирає лікувальну програму, яка відновлює функції нервової системи та дозволяє пацієнтові якнайшвидше повернутися до звичайного життя.

Коли необхідно пройти обстеження в невропатолога у Медичному центрі здоров'я?

До симптомів, із якими слід звертатися до невропатолога, відносяться тривожні прояви порушень роботи нервової системи. Заплануйте свій візит, якщо маєте одну або кілька наступних проблем:

 • часті та сильні головні болі;
 • мігрені;
 • порушення сну (безсоння, часті пробудження);
 • шум у вухах;
 • оніміння чи відчуття поколювання в кінцівках;
 • болі в спині;
 • погіршення пам’яті;
 • порушення координації рухів;
 • запаморочення, непритомність, розлади свідомості.
Як проходить прийом невропатолога в Медичному центрі здоров'я?

Прийом починається традиційно – зі спілкування та вислуховування скарг. Потім слідує важливий етап – збір відомостей про початок та перебіг захворювання, про раніше проведені обстеження й лікування, про існуючі фонові захворювання та спосіб життя пацієнта, а також про спадковість і її роль у розвитку конкретної хвороби.

Далі лікар проводить огляд пацієнта. Він дозволяє провести об’єктивний аналіз наявних у хворого симптомів. Невропатолог обов’язково оцінює:

 • рухову активність;
 • симетричність кінцівок та плечей;
 • ступінь тремтіння рук і тіла в цілому.

Фахівець перевіряє рефлекси й силу м’язів, больову чутливість шкіри. Також визначаються – координація рухів і здатність правильно оцінювати просторове становище тіла. Сьогодні невропатологи мають у своєму арсеналі цілу низку найпростіших тестів.

Наступний етап – призначення необхідного обстеження. Залежно від захворювання можуть використовуватися лабораторні чи інструментальні дослідження. Іноді є доцільною консультація вузьких спеціалістів суміжних спеціальностей.

Лише виконавши всі вищеперераховані заходи, невропатолог ставить остаточний діагноз. Він пояснює пацієнту наявні відхилення та розказує, що спричинило хворобу. Спеціаліст надає прогнози, складає курс лікування й рекомендує профілактичні заходи. Турбуєтесь про своє здоров’я? Завітайте до Медичного центру у Харкові!

Як записатися на прийом до невропатолога?

Щоб записатися на консультацію до спеціаліста у Харкові, скористайтеся будь-яким зручним для себе способом, наприклад, зверніться до адміністратора. Плануєте відвідати наш Центр вперше? Заповніть спеціальну форму на сайті чи зателефонуйте:

Будь-який із цих способів буде ефективним і дозволить дізнатися графік роботи медиків чи особливості роботи установи, обрати час для прийому у спеціаліста.

Відгуки та запитання

Написать отзыв или задать вопрос

 1. Влад

  Просто чудова лікарка, велика подяка за роботу!

 2. Марина

  Хочу сказать искреннее спасибо Анне Сергеевне! Врач с большой буквы. Осталась очень довольна приемом, вниманием, лечением.

  • medzdrav-admin

   Дякуємо за схвальний відгук!

Написать отзыв или задать вопрос

Написать отзыв или задать вопрос

Написать отзыв или задать вопрос

Неврологія в Харкові: прийом лікаря-невропатолога

Під час першої консультації невропатолог слухає скарги пацієнта та збирає анамнез. Щоб виявити ознаки патології, він може поставити безліч питань. Візит не передбачає спеціальної підготовки, проте, якщо пацієнт має певні проблеми з мовою, він потребує супроводу когось із рідних чи близьких.

Невропатолог перевіряє силу м’язів за допомогою рукостискання. Також звертає увагу на симетричність кінцівок і поставу. Тремтіння не залишиться непоміченим.

За допомогою дотиків, голки чи молоточка, спеціаліст у Харкові перевірить присутність рефлексів. Вони обов’язково підкажуть про наявність чи відсутність певних порушень. Для дослідження мозочка фахівець перевірить стійкість в позі Ромберга, а згодом визначить тактику дій чи направить на прийом до іншого вузького спеціаліста.

Є питання? Залиште ваші контакти і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.