Зінченко Ганна Петрівна
Зінченко
Ганна Петрівна

Лікар ревматолог вищої кваліфікаційної категорії.

Трипілка Світлана Анатоліївна
Трипілка
Світлана Анатоліївна

Лікар ревматолог вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук, доцент

Єрахторіна Ніна Володимирівна
Єрахторіна
Ніна Володимирівна

Лікар ревматолог вищої категорії, Заслужений лікар України

Прайс
Послуги врача-ревматолога
C реактивний білок кількісний
100 грн
Антистрептолізин О кількісний
100 грн
Консультація лiкаря ревматолога к м н
700 грн
Консультація лiкаря ревматолога Ерахторiна Н В заслужений лікар України
700 грн
Чому до ревматолога записуються в Медичний центр здоров'я?

Бажаєте отримати послуги ревматолога на вищому рівні? Саме такий фахівець працює в Медичному центрі здоров’я у Харкові. Він говорить з пацієнтом однією мовою, тож не тільки вірно поставить діагноз, а й цілком зрозуміло пояснить суть проблеми і способи її вирішення.

Всі необхідні обстеження будуть проведені на спеціальному обладнанні – високоточному та сучасному. Ми підберемо для клієнта найбільш зручну дату для консультації та досліджень. Працюємо для вас – якісно й конфіденційно.

Візит до ревматолога в Харкові дозволяє отримати якісну консультацію та пройти обстеження у фахівця, який гарантує індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Спеціаліст Медичного центру здоров’я проведе діагностику, ознайомиться з висновками інших фахівців (у випадку їх наявності) та поставить правильний діагноз після зваженої оцінки всіх даних.

В нашій приватній клініці в Харкові працюють лікарі вищої та першої категорії, а також кандидати наук. Вони доброзичливі й делікатні, дбайливо поводяться з кожним пацієнтом. Ревматолог якісно проконсультує клієнта, а за потреби – направить в лабораторії для здачі додаткових аналізів чи до іншого вузького спеціаліста.

Популярні запитання
Хто такий лікар-ревматолог?

Лікар-ревматолог – це фахівець, який займається діагностикою та лікуванням захворювань сполучної тканини й кардіальних патологій. Іншими словами, у поле його зору потрапляють захворювання суглобів, нирок, серця, легенів та шкіри, які не пов’язані з запаленнями мікробного характеру. Ревматичні захворювання є дуже поширеними, тож задачі спеціаліста не обмежуються лікуванням, консультація ревматолога – можливість отримати дієві поради стосовно профілактики захворювань суглобів та сполучної тканини.

Кількість людей, що потерпають від ревматичних захворювань у Харкові, зростає щорічно і, варто зазначити, що деякі недуги успішно маскуються під зовсім інші хвороби. Причини виникнення хвороб також варіюють, наприклад, біль у суглобах може з’явитися навіть через венеричне захворювання чи плоскостопість. Обстеження у Харкові дозволить виявити, що ж саме призвело до подібних порушень у організмі, щоб назначити терапію, яка дійсно буде ефектною.

З якими симптомами звертатися до ревматолога?

Ревматологічні хвороби – група порушень, які впливають на роботу чисельних органів та організму в цілому. Патології спричиняють дискомфорт, погіршуючи стан життя людини. Ви варті найкращого – запишіться на консультацію до ревматолога в Харкові, щоб отримати кваліфіковану допомогу. До цього фахівця варто звернутися у разі появи наступної симптоматики:

 • Запалення в області суглобів.
 • Ломота у кістковому скелеті.
 • Суглоби сильно скриплять (тріщать).
 • Больовий синдром у ділянці суглобів, м’язових тканин, кісток, що присутній тривалий час без будь-яких причин.
 • Низька рухливість суглобів, що супроводжується неприємними відчуттями, включаючи біль. При навантаженнях болючі відчуття посилюються.
 • Скутість у тілі, особливо після нічного сну.

Якщо відчуваєте слабкість у м’язах чи біль під час руху, бачите почервоніння на шкірі або набряки біля суглобів, маєте скарги на роботу опорно-рухового апарату, – здійсніть візит до ревматолога в Харкові. Це буде доцільно і за наявності інших проблем, серед яких:

 • Порушення роботи лор-органів, які проявляються у вигляді кровотечі чи виділень іншого характеру, а також задишка чи біль у грудях.
 • Поява пігментації, вузлів, трофічних змін.
 • Збої в роботі органів ШКТ (біль у животі, виразки в роті тощо) та видільної системи.
 • Порушення серцевого ритму, аневризм артерій, підвищення артеріального тиску, патології, які проявляються під час рентгенологічних досліджень.
 • Судоми, частий головний біль, запаморочення, проблеми з виношуванням плода.
 • Відхилення, які можна виявити під час лабораторних аналізів.

У деяких випадках вони можуть свідчити про наявність ревматологічних захворювань.

Як відбувається прийом ревматолога в Медичному центрі здоров'я?

Прийом ревматолога в Харкові передбачає наявність декількох етапів. Для початку, фахівець спілкується з пацієнтом, щоб дізнатися про наявні скарги. Він оглядає клієнта та збирає інформацію про те, як розпочиналося захворювання і, чи здійснювалися обстеження. Не менш важливо розповісти ревматологу про вже проведену терапію та наявність фонових захворювань.

Наступний етап полягає у призначенні додаткових досліджень – томографії, аналізів тощо, якщо в них є потреба. Отримавши результати, ревматолог у Харкові зможе побачити повну картину та скласти план лікування. Він розкаже клієнтові про суть наявної проблеми та озвучить прогноз подальшого розвитку захворювання, а також підкаже засоби для його профілактики.

Як записатися на прийом до ревматолога?

Щоб прийти на консультацію до ревматолога в Медичний центр здоров’я, запишіться на неї найбільш зручним для себе способом:

 • заповніть спеціальну форму на сайті;
 • зверніться до співробітника ресепшн;
 • зателефонуйте до кол-центру: +38 (050)-140-33-59 чи +38 (067)-186-72-25.

Маєте питання стосовно графіку роботи установи чи особливостей прийому фахівців? Бажаєте вибрати зручний день і час для обстеження ревматолога у Харкові? Ви отримаєте оперативну допомогу, обравши один із вищеперерахованих способів.

Відгуки та запитання

Написать отзыв или задать вопрос

Написать отзыв или задать вопрос

Написать отзыв или задать вопрос

Поки що немає відгуків

Написать отзыв или задать вопрос

Лікування в лікаря-ревматолога

Ревматичні порушення мають системний чи локальний характер. Саме тому вони здатні вражати органи, які складаються зі сполучної тканини. Нерідко мова йде про аутоімунні захворювання. Стрес, інфекції, порушення гормонального фону – часто сприяють загостренню ситуації.

Найчастіше на консультацію до ревматолога в Харкові записуються пацієнти, що мають такі захворювання:

 • остеопороз або ревматоїдний артрит;
 • подагру чи дерматоміозит;
 • спондилез чи хворобу Бехтерева;
 • склеродермію або червону вовчанку;
 • остеоартрит.

Запишіться на консультацію до лікаря-ревматолога у Харкові, щоб пройти обстеження організму за доступною ціною. Фахівці Медичного центру здоров’я мають потрібний рівень кваліфікації та значний практичний досвід. Вони проведуть діагностику й безпомилково поставлять діагноз. Лише після цього буде підібрана ефективна схема лікування. Не зволікайте! За перших симптомів ревматологічного захворювання – зверніться до фахівця, щоб своєчасно отримати допомогу.

Є питання? Залиште ваші контакти і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.