Семідоцька Жанна Дмитрівна
Семідоцька
Жанна Дмитрівна

Лікар-нефролог вищої категорії, доктор мед.наук, професор, заслужений діяч науки України, лауреат Державної премії України в галузі нефрології.

Прайс
Послуги нефролога
Загальний аналіз сечі
120 грн
Сеча за Нечипоренком
120 грн
УЗД єдиної нирки з допплерографiєю сечовий міхур залишковий об єм сечi
300 грн
Консультація нефролога
550 грн
УЗД органiв черевної порожнини нирки
700 грн
КТ забрюшинного пространства надпочечники почки мочеточники мочевой пузырь з контрастом
2650 грн
Чому до нефролога записуються в Медичний центр здоров'я?

Пацієнти обирають прийом у нефролога в Харкові в МЦ «Здоров’я», коли бажають отримати якісне обстеження чи консультацію, та дізнатися про дієві способи діагностики й профілактики захворювань нирок. Вони роблять вірний вибір, адже шукають не лише послуги, що мають гарну вартість, а й віддають перевагу професіоналам. Нефрологи центру мають високу кваліфікацію, тож можна не хвилюватися: вони не тільки правильно визначать діагноз, а й оберуть вірну тактику для лікування.

В нашому закладі ви можете пройти повне обстеження та здати необхідні лабораторні аналізи за доступною ціною. Всі послуги надаються на високому рівні й відповідно до міжнародних стандартів. У Медичному центрі працюють нефрологи, які практикують індивідуальний підхід до кожного пацієнта та використовують у процесі новітнє високотехнологічне обладнання. Вони доброзичливі й делікатні, обов’язково пояснять діагноз «доступною мовою» і нададуть відповіді на всі запитання, що виникли у клієнта. Запишіться на консультацію до нефролога у Харкові, щоб отримати якісний сервіс без надмірних витрат.

Популярні запитання
Хто такий лікар-нефролог?

Медицина – це система знань і практичних напрацювань, яка дозволяє:

 • укріпити здоров’я;
 • знайти дієві методи профілактики;
 • розпізнати хвороби людини і підібрати ефективні засоби для лікування.

Однією з галузей медицини є нефрологія, що займається вивченням фізіології й анатомії нирок. Кваліфікований лікар-нефролог у Харкові здатен вчасно виявити симптоми хвороби, розказати про причини, що її спричинили, та призначити ліки, якщо у них є необхідність.

Хто такий нефролог? Це лікар, що має вузьку спеціалізацію. Він лікує нирки і, використовує для цього консервативну терапію – медикаменти та дієту. Нирки – орган, що фільтрує кров, очищаючи її від токсинів та продуктів метаболізму. Завдяки сечоводам він поєднується з уретрою та сечовим міхуром. В результаті формується сечовидільна система.

Хворі нирки викликають набряки й накопичують продукти розпаду, а також призводять до артеріальної гіпертензії і порушень кислотно-лужного й водно-сольового балансу. Через їх погану роботу відбувається інтоксикація організму. Важкі патології здатні викликати:

 • уремічну кому;
 • психічні розлади;
 • набряк легенів, навіть набряк мозку;
 • смерть.

Болять нирки? Не варто чекати ускладнення ситуації, адже достатньо просто запланувати візит до нефролога в Харкові! Де знайти гарного лікаря? Отримати кваліфіковану консультацію у зручний для себе день і час ви можете в Медичному центрі здоров’я. Наші ціни не кусаються, а якість надання послуг залишається традиційно високою.

Коли необхідно пройти обстеження нефролога у Медичному центрі здоров'я?

До нефролога слід звернутися, якщо у вас з’явилися наступні симптоми:

 • Порушення сечовипускання (скорочення або повне припинення сечовипускання, збільшення обсягу сечі).
 • Неприродний колір сечі. Домішки крові, гною, слизу чи білих пластівців у сечі.
 • Безпричинні болі різного характеру в поперековому відділі й вище.
 • Сильна набряклість обличчя та ніг.
Як відбувається прийом нефролога в Медичному центрі здоров'я?

Прийом починається зі спілкування та вислуховування скарг. Важливий етап – збір відомостей:

 • про початок та перебіг захворювання;
 • про раніше проведені обстеження й лікування;
 • про існуючі фонові захворювання та спосіб життя пацієнта;
 • а також про спадковість та її роль у розвитку конкретного захворювання.

Далі слідує огляд пацієнта. Він дозволяє провести об’єктивний аналіз наявних у хворого симптомів. Наступний етап – призначення необхідного обстеження. Залежно від захворювання, це можуть бути як лабораторні дослідження, так і інструментальна діагностика. За потреби назначається консультація вузьких спеціалістів суміжних спеціальностей.

Після виконання всіх цих заходів лікар переходить до постановки діагнозу, докладного та доступного пояснення пацієнтові наявних відхилень у функціонуванні його нирок. Спеціаліст розказує про причини хвороби та прогнози, а також рекомендує методи для попередження прогресування захворювання. Клієнт може поставити йому будь-які уточнюючі питання.

Як записатися на прийом до нефролога?

Записатися на прийом у Медичний центр здоров’я ви можете зручним для себе способом, наприклад, зателефонувавши до кол-центру. Скористайтеся спеціальною формою на сайті чи зверніться до адміністратора особисто. Таким чином ви зможете дізнатися про особливості роботи установи та графік прийому фахівців, а також обрати зручний час запису для консультації нефролога.

Відгуки та запитання

Написать отзыв или задать вопрос

Поки що немає відгуків

Написать отзыв или задать вопрос

Які хвороби лікує нефролог?

Робота нирок є дуже важливою, адже від неї залежить функціональність всього організму. Нирки сприяють виробництву біологічно активних речовин і виводять токсини. Вони регулюють обмін рідини в організмі й сечовидільну функцію. Цей орган працює дуже інтенсивно, тож будь-які збої у його роботі здатні негативно відобразитися на якості життя людини.

Застуди, інфекції, стреси й надмірні навантаження, шкідлива їжа й незбалансований водний режим, навіть переохолодження – здатні викликати запалення й деструктивні процеси в нирках. Справа в тому, що хоч орган і наділений високими компенсаторними можливостями, та перший реагує на збій, що проявляється в тій чи іншій системі. Проте, не варто панікувати, нефрологія має достатньо різних методів і способів, які дозволять виявити захворювання, а кваліфікований нефролог у Харкові швидко підбере ефективне рішення.

З якими проблемами варто записатися на прийом до нефролога? До них відносяться:

 • нефрит і уролітіаз;
 • полікістоз і нефропатія;
 • гідронефроз і ниркова гіпертензія;
 • інтоксикація й ниркова недостатність.

Нефролог вивчає анатомію, можливості та патології нирок. Він проводить обстеження. До нього також можна записатися на консультацію, наприклад, щоб дізнатися дієві профілактичні методи. Цей лікар не тільки лікує нирки, а й коригує патологічні зміни, що спостерігаються під час ураження органу. Нефролог у Харкові також здатен вирішити ряд питань, що пов’язані з гемодіалізом та трансплантацією.

Як нефрологія пов’язана з іншими галузями медицини, так і праця нефролога в Харкові пов’язана з роботою інших лікарів. Це можуть бути – хірурги, дієтологи, пульмонологи, терапевти тощо. Все залежить від особливостей наявної проблеми.

Діагностика та лікування нефрологічних захворювань у Харкові

Маєте захворювання нирок? Заплануйте візит до нефролога. Лікар проведе огляд та назначить необхідні обстеження. Мова може йти про:

 • аналіз крові та сечі (клінічний чи біохімічний);
 • бактеріологічний посів та визначення рівня креатиніну й сечовини;
 • УЗД, КТ, МРТ;
 • біопсію нирок;
 • радіоізотопне дослідження.

Необхідність проведення та вид обстеження визначається нефрологом у Харкові цілком індивідуально для кожного пацієнта, що записався на прийом. Не залиште хворобі жодного шансу, оберіть консультацію у кваліфікованого спеціаліста! Здоров’я не має ціни, а вчасне звернення до фахівця прискорить одужання та допоможе уникнути ускладнень.

Є питання? Залиште ваші контакти і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.